Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Ciśnieniomierz marki HAXE, model: BPM636 w atrakcyjnej cenie. Ciśnieniomierz naramienny to typ ciśnieniomierza umieszczanego na przedramieniu. Powyżej prezentujemy średniej klasy ciśnieniomierz naramienny znanej marki HAXE, która jest jednym z bardziej znanych dystrybutorów elektronicznego sprzętu medycznego. HAXE to przede wszystkim dobry stosunek jakości do ceny. Produkty HAXE są poddawane specjalistycznym testom, tylko w akredytowanych laboratoriach, stąd też spore zaufanie do marki i wybór tych produktów do naszego sklepu medycznego.

Ciśnieniomierze tego typu charakteryzują się dużą precyzyjnością pomiaru i są dokładniejsze, niż te nadgarstkowe. Z uwagi na charakterystykę urządzenia przy zakupie należy brać pod uwagę obwód mankietu, który wynosi około 23-33 cm, rozmiar M (w większości przypadków jest to odpowiedni rozmiar dla osoby dorosłej). Ten model posiada wbudowaną funkcję wykrywania nieprawidłowości pracy serca, więc jest idealny dla osób z arytmią. Urządzenie umożliwia również zapis historii ciśnienia tętniczego do 60 pomiarów, co pozwala na większą kontrolę ciśnienia, w przypadku wizyty u lekarza. W ciśnieniomierzu zamontowany został duży, podświetlany wyświetlacz, który umożliwia odczyt, nawet słabowidzącym, jest to nie wątpliwie ogromna zaleta również dla osób starszych. Urządzenie ma automatyczny wyłącznik, jak i również wskaźnik niskiego poziomu baterii, co zapobiega, przedwczesnemu rozładowywaniu się.

Ciśnieniomierz jest zaprojektowany w sposób ergonomiczny, tak aby zapewnić wygodę i komfort w codziennym użyciu. Niewątpliwie dużą zaletą tego ciśnieniomierza jest rozmiar i waga, co pozwala mieć go zawsze przy sobie, nawet w długiej podróży. Urządzenie wykonane jest z najwyższej jakości tworzywa, dzięki temu jest solidne i umożliwia długotrwałe użytkowanie produktu bez nadmiernej eksploatacji. Ciśnieniomierz HAXE jest również odporny na wilgoć i częste zmiany temperatury. Ponadto nasz produkt objęty jest 2 letnią gwarancją.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- posiada bardzo precyzyjny pomiar ciśnienia tętniczego metodą (oscylometryczną)
- funkcja wykrywania arytmii
- pamięć zapisu historii do 60 pomiarów
- automatyczny wyłącznik i sygnalizacja poziomu baterii
- odporność na wilgoć i zmiany temperatury
- duży czytelny wyświetlacz
- funkcja przypominająca o pomiarach ciśnienia w 3 porach 

punktor DANE TECHNICZNE:

- zakres pomiaru: ciśnienie:30-280 mmHg
- tętno: 40-199 uderzeń na minutę
- rozmiar mankietu: 23-33 cm
- rozmiar urządzenia: 113x140x57mm
- waga: 248g
- źródło zasilania 4xbateria AA (R6 1.5V) dostępne  w zestawie

Napisz opinię
2017-06-21 19:26:54 - Borys

Kupiłam ze względu na wygląd, ale i działanie nie zawodzi. Bardzo dobre urządzenie