loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

0 szt. / 
0.00 PLN
 • Szukaj
Ciśnieniomierz naramienny Omron M3 Comfort
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena:175,00 PLN
Produkt dostępny!
średnia: 4.9  ocen: 112
Polecamy Państwu również:
 • Opis produktu
 • Opinie Klientów

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Ciśnieniomierz naramienny Omron M3 Comfort to średnio zaawansowany i ceniony model znanego producenta Omron. To urządzenie cieszy się dużą popularnością wśród użytkowników, o czym świadczą pozytywne opinie klientów.

Wyposażony został w funkcję wykrywania nieregularnej pracy serca, więc idealnie sprawdzi się również dla osób z arytmią. Metoda pomiaru ciśnienia tętniczego – oscylometryczna to jedna z popularniejszych i dokładniejszych metod dostępnych w ciśnieniomierzach. Urządzenie zostało wzbogacone o technologię zapewniającą odpowiednie ciśnienie w mankiecie, a dodatkowo również o sygnalizację prawidłowego umieszczenia mankietu, co znacznie ułatwia prawidłowy pomiar ciśnienia  tętniczego, bez błędów. W ciśnieniomierzu zamieszczono także informację o wskaźniku wysokiego ciśnienia. Ponadto mankiet w tym modelu jest znacznie większy, niż w standardowych ciśnieniomierzach, ma od ( 22 – 43cm ) szerokości, posiada również regulację, dzięki czemu dostosuje się do osób z większym jak i mniejszym obwodem ramienia. Pamięć w urządzeniu dostępna jest do 60 pomiarów, umożliwiająca zapis dla dwóch różnych użytkowników z dokładną datą i godziną. W przypadku, kiedy pamięć zostanie zapełniona wtedy najnowszy pomiar automatycznie nadpisuje ten ostatni, jest to niezwykle istotna informacja przy badaniach kontrolnych. Dodatkowo urządzenie  zostało wyposażone w automatyczny włącznik, który wyłącza się po 5 minutach bezczynności. Baterie dołączone do ciśnieniomierza, przy optymalnym wykorzystaniu i przestrzeganiu zaleceń z instrukcji powinny wystarczyć na ok 1500 pomiarów. Na wyświetlaczu pojawia się ikona, która informuje o poziomie wyczerpania baterii, kiedy należy je wymienić i czy pomiar jest możliwy.

Model Omron M3 cechuje wygoda i łatwy panel w obsłudze. Ciśnieniomierz jest średnich rozmiarów (107 x 79 x 141) i ma stanowczo niewielką wagę (280g bez baterii), co ułatwia jego codzienne użytkowanie, zarówno w domu jak i w podróży. Urządzenie objęte jest również 5 letnią gwarancją producenta. Jeżeli szukają Państwo poręcznego, precyzyjnego, prostego w obsłudze a zarazem wielofunkcyjnego urządzenia to Omron M3 będzie idealnym wyborem.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- model sprawdzony i popularny wśród użytkowników
- duży czytelny wyświetlacz
- wskaźnik wykrycia arytmii
- technologia zapewniająca odpowiednie ciśnienie w mankiecie
- produkt oryginalny (od oficjalnego dystrybutora)
- 5 lat gwarancji DOOR TO DOOR

punktor  DODATKOWE INFORMACJE:

- dokładny pomiar
- sygnalizacja prawidłowego umieszczenia mankietu
- szeroki i długi mankiet (22-42 cm)

- pamięć 60 pomiarów dla 2 użytkowników 

- prosta obsługa
- solidne wykonanie
- wskaźnik wysokiego ciśnienia

punktor  SZCZEGÓŁY TECHNICZNE:

- zakres pomiaru ciśnienia: 0 - 299 mmHg
- zakres pomiaru tętna: 40 - 180 uderzeń na minutę
- wymiary urządzenia: 107 x 79 x 141 (mm)
- dokładność: +/- 3 mmHg
- zasilanie: 4 baterie “AA" 1,5V - w zestawie

 • 2017-05-24 20:29:30 - Szymon D

  Bardzo dobry ciśnieniomierz w tym przedziale cenowym, radzi sobie dobrze z pomiarami, jest wygodny w użyciu oraz bardzo prosty w obsłudze. Dodatkowymi atutami tego sprzętu jest z pewnością czytelny i duży wyświetlacz oraz bardzo przyjazny interfejs

 • 2017-06-21 19:35:53 - Jadwiga

  Ciśnieniomierz ładnie wygląda i bardzo dokładnie mierzy ciśnienie. Całość trwa krótko, nie marnuje więc czasu

Polecamy Państwu również:
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali też: