Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Jest to jeden z podstawowych i popularniejszych modeli ciśnieniomierzy naramiennych znanego producenta Omron. Marka Omron to zespół profesjonalistów dla, których najważniejszy jest klient, jego zdrowie i samopoczucie. Nasz wybór nie mógł być inny, dlatego chcielibyśmy przedstawić Państwu Model M2 Basic to niezwykle ceniony i najchętniej kupowany ciśnieniomierz na rynku.

Ciśnieniomierz naramienny Omron M2 Basic jest prosty w obsłudze, niemal dla każdego użytkownika, szczególnie dla osób starszych. Urządzenie umożliwia bardzo dokładny pomiar, co jest główną zaletą ciśnieniomierzy naramiennych. Duży, czytelny ekran nie sprawia problemów przy odczycie pomiarów ciśnienia. Wyposażony został w technologię zapewniającą odpowiednie ciśnienie w mankiecie. Urządzenie jest bardzo energooszczędne, możliwość wykonania do 1500 pomiarów na jednym zestawie baterii, (baterie w zestawie). Mankiet rękawa dostępny w standardowych rozmiarach, (22 - 32 cm, rozmiar M). 

Ciśnieniomierz jest zaprojektowany w sposób ergonomiczny i wykonany z solidnego tworzywa. Jego dużą zaletą jest stabilna konstrukcja. Jest to produkt w pełni oryginalny od oficjalnego dystrybutora, który posiada 5 letnią gwarancję. Idealny dla osób, które cenią prostotę i szybkość działania.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- model ceniony i popularny
- duży czytelny wyświetlacz
- technologia zapewniająca odpowiednie ciśnienie w mankiecie
- produkt oryginalny (od oficjalnego dystrybutora)
- 5 lat gwarancji DOOR TO DOOR

punktor  DODATKOWE INFORMACJE:

- dokładny pomiar
- prosta obsługa
- solidne wykonanie
- wskaźnik wysokiego ciśnienia

punktor  SZCZEGÓŁY TECHNICZNE:

- zakres pomiaru ciśnienia: 0 - 299 mmHg
- zakres pomiaru tętna: 40 - 180 uderzeń na minutę
- wymiary urządzenia: 140 x 120 x 70 (mm)
- dokładność: +/- 3 mmHg
- zasilanie: 4 baterie “AA" 1,5V - w zestawie

Napisz opinię
2017-06-21 19:28:12 - Klaudia Kordas

Ciśnieniomierz kupiłam z polecenia, nie żałuję. Jest solidnie wykonany i bardzo dokładny

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali też: