Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Ekonomiczny ciśnieniomierz nadgarstkowy ORO-168. Jest to tani tzw. ciśnieniomierz przegubowy. Jego zaletami, prócz ceny, jest stosunkowo dobra jakość wykonania i długi okres bezawaryjnego użytkowania.

Ciśnieniomierz gwarantuje dokładny, a zarazem  bardzo szybki pomiar ciśnienia krwi i tętna. Wyposażony został w pamięć zapisu do 40 wyników dla 3 odrębnych użytkowników, z godziną i datą pomiaru, jest to niezwykle przydatne w sytuacji, kiedy z ciśnieniomierza potrzebuje skorzystać więcej niż jedna osoba. Dodatkowo producent wzbogacił urządzenie o funkcję obliczania średniej z ostatnich trzech pomiarów, co pozwala określić większą precyzyjność pomiaru. Ciśnieniomierz wykrywa również objawy arytmii serca, więc pozwala na większe monitorowanie naszego stanu zdrowia. Automatyczny wyłącznik zasilania zapewnia większą oszczędność baterii.

Główną zaletą tego urządzenia są rozmiary, jest niewielki i bardzo poręczny, a przy tym wykonany z solidnego materiału. Do urządzenia została dołączona karta gwarancyjna oraz instrukcja obsługi w języku polskim, w której znajdują się wszystkie potrzebne informacje do poprawnego użytkowania sprzętu. W zestawie dostępny jest komplet baterii oraz białe stylowe etui. Jeżeli potrzebują Państwo niewielkiego urządzenia, które charakteryzuje się dokładnością i szybkością w działaniu, w atrakcyjnej cenie to jest  to najlepszy wybór.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- obsługa jednym przyciskiem
- czytelny wyświetlacz
- szybki pomiar ciśnienia krwi i tętna
- pamięć wyników dla 3 użytkowników
- funkcja obliczania średniej z 3 ostatnich pomiarów
- automatyczny wyłącznik

punktor  SZCZEGÓŁY TECHNICZNE:

- rodzaj aparatu: elektroniczny
- pomiar na nadgarstku
- zakres pomiaru przy ciśnieniu: 20 - 280 mmHg
- pomiar tętna: 40-199 uderzeń na minutę
- dokładność pomiar ciśnienia: +/- 3 mmHg
- granica dokładności przy pomiarze pulsu: +/- 5%
- źródło zasilania: 2 baterie “AAA" 1,5V
- zapis danych w pamięci: 3x40 ostatnich wyników
- rozmiar urządzenia z opakowaniem:
 10 x 8 x 10 cm
- ciężar aparatu z opakowaniem: 0,25 kg
- okres gwarancji: 24 miesiące

Napisz opinię
2017-06-21 19:39:08 - 

Z ciśnieniomierza korzystam ja i moja mama, dzięki funkcji pamięci wyników zawsze wiemy jakie mamy ciśnienie i czy bardzo się zmienia w czasie. Praktyczne rozwiązanie

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali też: