Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobra poduszka na żelowa

Przedstawiamy Państwu bardzo dobrą poduszkę żelową, którą można stosować w wielu schorzeniach. Chociaż jej głównym przeznaczeniem są odleżyny. Poduszka dzięki swojej żelowej formule zapobiega tworzeniu się ran odleżynowych. Poduszka z żelem bardzo dobrze sprawdzi się dla osób, unieruchomionych leżących w łóżku, polecana również do wózka inwalidzkiego. Poduszka na odleżyny może być stosowana prewencyjnie przeciw tworzeniu się ran odleżynowych. Poduszka polecana także przy występowaniu hemoroidów.

Poduszka przeciwodleżynowa posiada unikalną konstrukcję składającą się z dwóch rodzajów pianki o różnych gęstościach z warstwą żelu pomiędzy sobą. Wkład żelowy zapewnia równomierny rozkład nacisku na tkanki miękkie, dzięki temu odciąża partie ciała narażone na nadmierny nacisk podczas siedzenia. Poduszka polecana jest również dla wszystkich osób, które chcą zapewnić sobie komfort podczas pozycji siedzącej. Bardzo dobrze sprawdza się w czasie zwykłego siedzenia w domu oglądając telewizję, korzystając z komputera, polecana w pracy biurowej, zapewnia wygodę dla kierowców, motocyklistów itp. osób, które bardzo często przyjmują pozycję siedzącą.

Poduszka żelowa może być również wykorzystywana do siedzenia dla dzieci jej zastosowanie jest wszechstronne. Wymiary poduszki standardowe: 44 x 42 x 6 cm. Poduszka wykonana jest z nietoksycznej pianki, niewywołującej alergii, dlatego polecana dla alergików. Dodatkowym atutem jest nieprzemakalny pokrowiec w czarnym kolorze. Ściągany pokrowiec pozwala na pranie i zachowanie większej higieniczności. Poduszka Super Żel wyposażona w kieszonkę na drobiazgi jej konstrukcja z uchwytem pozwala na wygodne przenoszenie i zabranie jej wszędzie.

Poduszka żelowa do wszechstronnego zastosowania m.in.:

- poduszka żelowa do siedzenia i spania
- poduszka żelowa na odleżyny
- poduszka żelowa do wózka inwalidzkiego itp.
- poduszka żelowa do samochodu lub pracy przy biurku, na krzesło, fotel itp.
- poduszka żelowa dla motocyklistów/rowerzystów itp. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- poduszka żelowa do wszechstronnego zastosowania
- ogranicza ucisk na tkanki
- polecana dla osób długotrwale siedzących
- posiada 2 pianki z żelowym wkładem w środku
- poduszka bardzo miękka zapewnia wyjątkowy komfort podczas siedzenia
- równomiernie rozprowadza siłę nacisku na okolice obręczy miednicy
- stosowana jako poduszka na odleżyny - przeciwodleżynowa
- posiada nieprzemakalny pokrowiec
- wykonana z nietoksycznych materiałów
- może być mocowana na rzep
- wykorzystywana między innymi jako poduszka żelowa do wózka inwalidzkiego

poduszka żelowa - zastosowanie

Napisz opinię
2017-06-26 20:22:04 - 

Jest bardzo wygodna i miękka, nie odkształca się