Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Duża poduszka ortopedyczna - klin podwyższający

Poduszka klinowa w tej ofercie to bardzo duża poduszka składana przeznaczona do wszechstronnego zastosowania. Klin często wykorzystywany w celu łagodzenia dolegliwości bólowych poszczególnych części ciała. Duża poduszka typu klin stosowana jest w celu uniesienia konkretnej partii ciała. Polecana jest w przypadku poprawy krążenia krwi w takim przypadku poduszka pozwala na uniesienie kończyn dolnych do odpowiedniej wysokości. Polecana dla osób zmagających się z żylakami, chorobami powodującymi zastoje żylne. Jej specjalistyczna konstrukcja pozwala na prawidłowe odprowadzenie krwi z żył. Bardzo dobrze sprawdza się jako poduszka pozwalająca na odprężenie całego ciała po ciężkim dniu. 

Poduszka klinowa unosząca wezgłowie bywa stosowana również jako sposób na zgagę jako poduszka antyrefluksowa. Odpowiednie uniesienie tułowia niweluje w tym wypadku konsekwencje nadkwaśności i zalewania przełyku sokami żołądkowymi. Poduszki można wykorzystywać przy siedzeniu, leżeniu, oglądając tv, czytają i wykonując szereg innych czynności. Może również posłużyć do zabawy dla dzieci również jako siedzisko. Poduszka ortopedyczna klinowa - klin podwyższający polecana również w terapii pourazowej, zalecana dla osób cierpiących na dolegliwości bólowe kręgosłupa. Poduszka może być również wykorzystywana w terapii z osobami niepełnosprawnymi, pomocna także dla kobiet w ciąży, może posłużyć jako poduszka odciążająca, ułatwiająca siedzenie. 

Poduszka klinowa zbudowana jest z 2 części jest składana, klin posiada w związku z tym różne wymiary w zależności od konfiguracji. Powstała z trwałej, odpornej na odkształcanie się pianki polietylenowej. Całość pokryta bardzo wygodnym i miękkim materiałem, przyjaznym dla skóry. Możliwość prania pokrowca, który jest łatwy w zdejmowaniu poprzez rozsuwany zamek. Dzięki temu można zachować produkt w należytej czystości. Poduszka w czarnym kolorze. Rozmiar poduszki złożonej wynosi: 60 x 30 x 22 cm z kolei rozmiar po rozłożeniu wynosi 60 x 60 x 18 cm.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- bardzo duża poduszka klinowa - klin podwyższający
- poduszka posiada składaną konstrukcję
- możliwość ułożenia poduszki w odpowiedniej konfiguracji
- pomocna dla osób, które chcą poprawić krążenie krwi, przy zastojach żylnych, żylakach
- stosowana np. do uniesienia partii pleców, nóg itd.
- pomocna dla kobiet ciężarnych jako poduszka odciążająca
- poduszka powstała z trwałej pianki, odpornej na odkształcanie się
- może być stosowana np. jako poduszka do czytania, oglądania telewizji w pozycji półsiedzącej itp.
- poduszka "anty-refluksowa", ogranicza dolegliwości z powodu występowania nadkwaśności i zgagi
- poduszka posiada miękki pokrowiec przyjemny w dotyku
- możliwość prania pokrowca
- kolor poduszki czarny
- rozmiar złożonej poduszki: 60 x 30 x 22 cm
- rozmiar rozłożonej poduszki: 60 x 60 x 18 cm

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali też: