Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH:

Dobra poduszka dla niemowląt zapobiegająca deformacji czaszki Poduszka Baby Pillow dla niemowląt od 0 - 6 miesięcy. To idealna poduszka, która pozwala na optymalne podparcie główki niemowlaka. Stosowanie poduszki zapobiega powstawaniu zniekształceń, które bardzo często występują u malutkich dzieci - niemowlaków. Należą do nich między innymi plagiocefalia oraz brachycefalia. Plagiocefalia to powszechnie nazywane płaskogłowie, które powoduje deformacje u noworodków, nieleczona ma dalsze konsekwencje w życiu dorosłym utrudniające prawidłowe funkcjonowanie jak np. ucisk na mózg, problemy ze wzrokiem itp.

Z kolei brachycefalia inaczej krótkogłowość powstająca na skutek różnych czynników między innymi nieprawidłowej pozycji, w której przebywa dziecko oraz stosowanie nieodpowiednich poduszek. Jest to choroba, która oprócz nieestetycznego wyglądu również w przyszłości może nieść za sobą wiele powikłań i skutków ubocznych. Poduszka ortopedyczna dla dzieci Baby Pillow skutecznie zmniejsza punktowy nacisk główki na podłoże, tym samym chroni ją przed powstawaniem zniekształceń. Poduszka dla niemowląt Baby Pillow wykonana została z pianki leniwej, która reaguje na temperaturę ciała dziecka.

Zastosowanie otworu w poduszce pozwala na odpowiednią cyrkulację powietrza zapobiegając nadmiernemu poceniu się główki u  dziecka. Poduszka dla niemowląt jest bardzo miękka i wygodna dla najmłodszych użytkowników, zapewnia dziecku odpowiedni odpoczynek i dobry sen. Poduszka o uniwersalnym rozmiarze dopasowuje się do każdego dziecka od 0 do 6 miesięcy. Dodatkowo dla zwiększenia higieny poduszka posiada wygodą poszewkę zapinaną na zamek, którą można prać. Średnica poduszki to 25 cm. Produkt bezpieczny dla niemowląt, certyfikowany.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

poduszka Baby Pillow dla niemowląt od 0 - 6 miesiąca
- pozwala na optymalne podparcie główki dziecka podczas odpoczynku i snu
- zapobiega deformacjom główki np. plagiocefalii i brachycefalii
- skutecznie zmniejsza punktowy nacisk główki na podłoże, tym samym chroni ją przed powstawaniem zniekształceń
- wykonana z pianki leniwej, doskonale dopasowującej się do kształtu każdej główki
- poduszka ortopedyczna posiada otwór, który umożliwia lepszą cyrkulację
- poduszka dla niemowląt odznacza się niesamowitą miękkością i delikatnością
- zapewnia dziecku odpowiedni odpoczynek i sen
- w uniwersalnym rozmiarze
- poszewka zdejmowana umożliwia utrzymanie jej w higienicznych warunkach
- produkt certyfikowany bezpieczny dla niemowląt
- średnica poduszki 25 cm

Napisz opinię
2020-03-20 14:44:18 - 

Dobra jakość wykonania dziecko leży wygodnie i nie ma ucisku

2020-11-05 14:31:45 - 

miła w dotyku dziecko lepiej sypia zdecydowanie

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali też: