Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH:

Poduszka wielofunkcyjna - wałek Qmed

Poduszka – wałek Qmed to wielofunkcyjna poduszka ortopedyczna, którą można stosować pod głowę, plecy lub też na zmęczone nogi. Poduszka idealnie nadaje się jako przyrząd do ćwiczeń. Poduszka jest niezastąpiona w podróży samochodem, pociągiem czy samolotem, pozwala na utrzymanie prawidłowej postawy podczas snu na siedząco. Idealnie sprawdzi się w rehabilitacji kończyn dolnych, również pomocna na kręgosłup. Wałek ortopedyczny Flex Pillow doskonale odciąża więzadła krzyżowo - lędźwiowe, dolne partie kręgosłupa oraz szyję. 

Poduszka ortopedyczna Qmed łagodzi bóle pleców, głowy, a także zapewnia wygodną pozycję w czasie odpoczynku. Produkt jest wszechstronny i można go stosować również jako poduszkę lędźwiową. Poduszkę można formować na różny sposób, dzięki składanemu modułowi, może być rozprostowywana i zginana w dowolnie. Poduszka ortopedyczna idealna będzie dla osób, które długotrwale pracują w pozycji siedzącej w biurze również w domu. Wielofunkcyjna poduszka Qmed została wytworzona z tworzywa powszechnie nazywanego pianką leniwą to pozwala jej na doskonałe dopasowywanie się do indywidualnego kształtu ciała użytkownika, zapamiętując go.

W składzie poduszki znajdą Państwo 85 % pianki wiskoelastycznej i 15 % polipropylenu. Poszewka wytworzona z 100% polisteru. Wielofunkcyjna poduszka Qmed polecana dla każdego kto często podróżuje różnymi środkami komunikacji, dla osób dużo pracujących w pozycji siedzącej oraz ćwiczeń na różne partie ciała. Poduszka w kształcie walca z modułem składania w kolorze niebieskim. W naszym sklepie znajdą Państwo bardzo duży wybór poduszek ortopedycznych niezastąpionych w podróży, również posiadamy specjalistyczne poduszki do spania  zapewniające głęboki relaks i prawidłową pozycję podczas snu.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- poduszka ortopedyczna wielofunkcyjna wałek Qmed
- poduszka do wszechstronnego zastosowania na nogi, plecy, kręgosłup do ćwiczeń itp.
- idealna dla osób w podróży samochodem, pociągiem, samolotem itp.
- pozwala na utrzymanie prawidłowej postawy podczas snu w pozycji siedzącej
- doskonała w rehabilitacji kończyn dolnych, pomocna na kręgosłup
- bardzo dobrze odciąża więzadła krzyżowo - lędźwiowe, dolne partie kręgosłupa oraz szyję
- łagodzi bóle pleców, głowy
- zapewnia wygodną pozycję w czasie odpoczynku
- wałek Qmed sprawdzi się jako poduszka lędźwiowa
- z składanym modułem
- idealna dla osób pracujących długotrwale w pozycji siedzącej
- poduszka wykonana z pianki leniwej, zapamiętująca idealnie kształt
- z ściąganą poszewką

Napisz opinię
2020-04-20 13:29:25 - 

super poduszka, dzięki za szybką wysyłkę mimo ograniczeń, pod plecy, głowę kolana rewelacja