Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH:

Poduszka półwałek z paskiem mocującym na szyję i plecy

Półwałek – pod plecy, kark z paskiem mocującym.  Half Roll Pillow to poduszka do wszechstronnego zastosowania. Idealnie sprawdzi się pod szyję, na odcinek lędźwiowy kręgosłupa, kolana również stopy. Poduszka może być wykorzystywana jako separator pod nogi, który zmniejsza napięcie w stawach kolanowych. Doskonały dla osób dbających o zachowanie prawidłowej postawy podczas siedzenia w domu, pracy również podczas jazdy samochodem. Zastosowanie półwałka pomaga złagodzić bóle m.in. szyi, karku, pleców, nóg.

Umieszczenie poduszki pod głową pozwala na łagodne podpieranie kręgów szyjnych, utrzymując kręgosłup w prawidłowej pozycji eliminując tym samym powstawanie bóli. Poduszka ortopedyczna Half Roll Pillow została wytworzona z pianki leniwej, która doskonale dostosowuje się do ciała każdej osoby bez względu na rodzaj sylwetki. Poduszka ortopedyczna wykonana została na kształt półwalca, pozwala na idealne dopasowanie się do różnych części ciała.

Poszewka na półwałek posiada odporny na zabrudzenia materiału jakim jest welur, bardzo miły w dotyku. Poduszka półwałek w estetycznym  kolorze ciemnoniebieski - granat. Gęstość poduszki wynosi: 35 kg/ m3. Półwałek idealny dla każdego kto chce ograniczyć i pozbyć się bóli oraz dla osób chcących zadbać o prawidłowe zachowanie sylwetki w pozycji siedzącej. Poduszka zajmuje niewiele miejsca dlatego doskonale sprawdzi się wszędzie do zabrania w podróż samochodem, w pracy czy w domowych warunkach. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- półwałek do wszechstronnego wykorzystania idealny pod plecy i kark
- Half Roll Pillow doskonały pod szyję, na odcinek lędźwiowy, kręgosłup 
- poduszka może być stosowana jako separator na kolana
- doskonała dla osób dbających o zachowanie prawidłowej postawy ciała
- poduszka pomaga łagodzić dyskomfort i bóle 
- umieszczanie poduszki pod głowę pozwala na łagodne podpieranie kręgów szyjnych, utrzymując kręgosłup w prawidłowej pozycji
- półwałek wykonany z pianki leniwej idealnie dostosowujący się do każdej sylwetki
- z poszewką z weluru bardzo miękka,  odporna na zabrudzenia
- wałek doskonale sprawdzi się w podróży
- wygodny dla każdego użytkownika
- poduszka polecana dla osób spędzających dużo czasu w pozycji siedzącej

Napisz opinię
2020-05-11 14:51:26 - 

Polecam bardzo dobrze się siedzi na fotelu używam tez pod nogi dla mnie nr 1