Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH:

Poduszka seperator 2w1 między kolana

Seperator 2w1 to idealna poduszka na kolana. Dedykowana wszystkim osobom, które potrzebują skutecznego odciążenia np. po przebytych urazach czy operacjach. Poduszka pomaga zapewnić użytkownikowi anatomiczne ułożenie bioder oraz miednicy w czasie leżenia na boku w procesie rehabilitacji. Zastosowanie tego modelu seperatora zmniejsza ból spowodowany nieprawidłowym ułożeniem bioder w czasie leżenia na boku. Seperator idealnie redukuje napięcie w stawach kolanowych, stanowiąc dla nich odpowiednie podparcie.

Poduszka ortopedyczna - seperator 2w1 jest polecana kobietom w ciąży podczas leżenia czy snu  również dla osób wymagających odpoczynku w pozycji siedzącej. Seperator został wykonany z innowacyjnej pianki termoformującej z pamięcią kształtu ciała użytkownika. Innowacyjna pianka to tworzywo, które zapobiega rozwojowi mikroorganizmów, alergenów oraz ogranicza chłonięcie kurzu. Produkt doskonały dla alergików. Zdejmowana poszewka welurowa na suwak pozwala na pranie i  utrzymanie produktu w higienicznych warunkach.

Poduszka separująca Qmed o wymiarach: 25 x 20 x 15 cm. Producent zapewnia 3 letnią gwarancję na seperator. W naszym sklepie posiadamy również inne poduszki ortopedyczne przeznaczone na poszczególne partie ciała np. poduszki ortopedyczne na kręgosłup, kolana, lędźwiowe oraz te przeznaczone na sen. Poduszkę o składanym module można stosować  jako kostkę oraz po rozłożeniu jako wygodny seperator. Dodatkowo zastosowanie poduszki zapobiega poceniu się nóg. Seperator jest lekki po złożeniu zajmuje niewiele miejsca dlatego, też sprawdzi się podczas podróży.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- poduszka seperator 2w1 między kolana
- dla osób wymagających skuteczego odciążenia np. po przebytych urazach, chorobach
- zapewnia anatomiczne ułożenie bioder oraz miednicy w czasie leżenia na boku
- seperator idealnie redukuje napięcie w stawach kolanowych
- polecany dla kobiet w ciąży w czasie odpoczynku
- wykonany z pianki termoformującej z pamięcią kształtu ciała
- innowacyjna pianka zapobiega rozwojowi mikroorganizmów, alergenów ogranicza chłonięcie kurzu
- seperator 2w1 posiada zdejmowaną poszewkę welurową
- wymiary: 25 x 20 x 15 cm
- seperator łatwy w utrzymaniu czystości
- poduszka z 3 letnią gwarancją
- seperator w eleganckim granatowym kolorze

Napisz opinię
2020-05-13 14:26:06 - 

pozwala na relax dla nóg po całym dniu, bardzo fajny materiał taki przyjemny