Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH:

Dobrej jakości poduszka ortopedyczna do siedzenia

Bardzo dobra poduszka ortopedyczna do siedzenia. Jest to model poduszki która głównie polecana jest do siedzenia, niekiedy może posłużyć za oparcie. Jej specjalistycznie wyprofilowana budowa wymusza prawidłową pozycję podczas siedzenia na krześle czy fotelu. Zastosowanie poduszki zapewnia proste plecy, przeciwdziała również garbieniu się. Co istotne to użytkowanie poduszki pozwala w dużym stopniu odciążyć kręgosłup, tym samym złagodzić jego bóle. Poduszka zmniejsza również drętwienie kończyn. Jest to rodzaj poduszki ortopedycznej polecanej dla każdego, kto spędza długie godziny w pracy czy w domu na siedząco. Poduszka odpowiednia także do wózków inwalidzkich.

Stosowanie tego rodzaju poduszki przynosi szereg korzyści zdrowotnych. Poduszkę można używać profilaktycznie np. oglądając telewizję czy podczas zwykłego siedzenia i odpoczynku. Dodatkowym atutem jest zastosowanie specjalnej pianki memory, która zapamiętuje kształt i nie odkształca się. W poduszce umieszczono specjalistyczny otwór, który pozwala na odpowiednie odciążenie kości lędźwiowej, pośladków, kręgosłupa przy długotrwałym siedzeniu. Dodatkowo w poduszce zastosowano boczną stabilizację wokół ud, co zapewnia jeszcze lepsze dopasowanie do ciała. Spód poduszki antypoślizgowy, dzięki czemu nie spada z krzesła czy fotela. Poduszka Exclusive Seat zapewnia idealną stabilizację w czasie siedzenia. 

Ten rodzaj poduszki sprawdzi się również dla osób, które narażone są na występowanie odleżyn. Poduszki idealne także dla kierowców i osób spędzających długi czas w podróży. Poduszka ortopedyczna polecana dla osób wrażliwych na ucisk, może być również stosowana dla osób po urazach np. stawu biodrowego. Poduszka posiada przewiewną poszewkę z materiału typu Mesh, który zapobiega potliwości. Rozmiar prezentowanej poduszki średni 45 x 35 x 7 cm,odpowiedni dla każdej osoby dorosłej, kolor poduszki czarny. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- bardzo dobra poduszka ortopedyczna do siedzenia
- polecana dla osób spędzających długie godziny w pracy na siedząco
- odpowiednia dla kierowców
- sprawdzi się dla osób narażonych na występowanie odleżyn
- profilaktycznie dla każdego
- zastosowanie poduszki wymusza prawidłową postawę podczas siedzenia
- bardzo dobrze odciąża kręgosłup, co minimalizuje dolegliwości bólowe, zmniejsza drętwienie kończyn
- polecana dla osób wrażliwych na ucisk, sprawdzi się po operacjach np. bioder
- poduszka posiada specjalistyczny kształt idealnie dopasowujący się do ciała
- otwór zastosowany w poduszce pozwala na odciążenie kości ogonowej
- poduszka z pianki memory doskonale dopasowuje się do ciała
- posiada stabilną obudowę, antypoślizgowy spód
- posiada elementy z materiału typu Mesh przepuszczający powietrze
- wymiary poduszki: 45 x 35 x 7 cm
- pokrowiec wykonany z materiału jakim jest dżersej
- kolor poduszki czarny