Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH:

Bardzo dobra poduszka pneumatyczna

Poduszka Bio Flote 2 Plus to wysokiej klasy produkt, zaliczany do jednych z najlepszych poduszek pneumatycznych na rynku. Poduszka zaprojektowana z myślą o osobach z zaawansowanym stopniem ran odleżynowych. Jej specyficzna budowa złożona z unikalnie ukształtowanych komór zapewnia powolny przepływ powietrza z jednej do drugiej komory, dzięki temu zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza. Redukując tym samym nacisk podłoża na ciało użytkownika, warto zaznaczyć poduszka redukuje, aż do 60 % nacisku. Zapewnia również równomierne rozłożenie masy ciała a dzięki temu żadna z części ciała nie jest obciążona, pozwala to uniknąć tworzeniu się odcisków i ran odleżynowych zwłaszcza u osób długotrwale unieruchomionych przebywających w łóżku czy na wózku inwalidzkim. Bardzo dobrze sprawdzi się u kobiet po porodzie działa odciążającą na miednicę, dzięki temu zapewnia wysoki komfort w czasie siedzenia oraz zmniejsza dolegliwości bólowe.

Zastosowanie poduszki umożliwia również swobodny przepływ krwi, istotne szczególnie dla osób z problemami krążenia, pomocna może być także dla osób z zakrzepicą. Siedząc na poduszce zapewniamy sobie również optymalne podparcie i stabilizację dla kręgosłupa. Poduszka idealna będzie także dla osób, u których zdiagnozowano hemoroidy.- żylaki odbytu, które mogą dawać objawy w postaci krwawienia, swędzenia, dyskomfortu, uczucia niepełnego wypróżnienia czy bólu. Poduszka dedykowana głównie na rany odleżynowe - poduszka przeciwodleżynowa  pomocna dla osób prowadzących siedzący tryb życia w domu, pracy szczególnie długo spędzających czas przed komputerem. Bardzo dobra dla zawodowych kierowców, osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, pomocna może być również dla kobiet w okresie połogu.

Zastosowanie poduszki zaleca się w stanach występujących już jednostek chorobowych jak i również jako działanie prewencyjne przeciwodleżynowe, przeciw hemoroidom, aby usprawnić przepływ krążenia. Idealna również dla osób potrzebujących stabilizacji pozycji siedzącej i dopasowania poduszki do kształtu miednicy, wymagających odciążenia nacisku pionowego na kręgosłup. Poduszka na hemoroidy zapewnia wyjątkowy komfort podczas siedzenia. Poduszka idealnie dopasowuje się do  każdej sylwetki. Dodatkowo została wyposażona w zdejmowany pokrowiec, który można prać, dzięki temu poduszka jest bardziej higieniczna. W zestawie znajdą Państwo komplet naprawczy. Co istotne to max. obciążenie wagi jakie oferuje poduszka do 210 kg, jest to jedna z nielicznych poduszek pneumatycznych przeznaczona na tak dużą wagę użytkownika. Rozmiar prezentowanej poduszki 440mm x 395mm x 64mm.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- bardzo dobra poduszka pneumatyczna
- poduszka polecana na odleżyny, hemoroidy, dla osób prowadzących siedzący tryb życia, dla kierowców zawodowych
- idealnie sprawdzi się dla kobiet w połogu odciążając miednicę i zapewniając bezbolesne siedzenie
- dzięki unikalnie ukształtowanym, pojedynczym, połączonym komorom pozwalającym powoli przesuwać się powietrzu z komory do komory zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza
- w dużym stopniu redukuje nacisk podłoża na ciało użytkownika - redukcja nacisku nawet o 60%
- równomiernie rozprowadza nacisk masy ciała, dzięki temu zapobiega tworzeniu się ran odleżynowych
- poduszka doskonale dopasowuje się do kształtu ciała
- zapewni optymalną stabilność i podparcie
- w bardzo dużym stopniu poprawia komfort siedzenia
- pomaga utrzymać swobodny przepływ krwi
- przeznaczona na obciążenie wagowe max. 210 kg
- poduszka z zestawem naprawczym
- rozmiar: 440 mm x 395 mm x 64 mm

Główne zastosowanie: odleżyny, hemoroidy, okres połogu, siedzący tryb życia