Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH:

Niedroga poduszka do wszechstronnego zastosowania

Poduszka Super Jeż to bardzo dobrej jakości poduszka do wszechstronnego zastosowania. Poduszka służy przede wszystkim do siedzenia, gównie dedykowana jest do wózków inwalidzkich. Jednak jej zastosowanie jest znacznie szersze poduszka tego typu nadaje się do siedzenia na każdym podłożu, może być stosowano do zwykłych foteli biurowych, krzeseł, foteli wypoczynkowych, na łóżko itp. Jest to specjalistyczna poduszka, która podczas siedzenia zapewnia równomierny rozkład nacisku, dzięki temu wymusza prawidłową postawę podczas siedzenia. Zastosowanie poduszki redukuje nacisk podłoża na tkanki miękkie w okolicach miednicy, dzięki temu ogranicza występowanie odcisków i przeciwdziała powstawaniu ran odleżynowych.

Dlatego poduszka Super Jeż polecana dla osób, które długotrwale przebywają na wózkach inwalidzkich. Bardzo dobrze sprawdzi się również dla osób prowadzących siedzący tryb życia w domu, pracy. Polecana jest również dla osób, u których zdiagnozowano hemoroidy. Poduszka doskonale sprawdzi się dla kobiet po porodzie zapewnia komfortowe siedzenie ograniczając bolesność. Poduszka idealnie sprawdzi się dla osób cierpiących na bóle kości ogonowej. Nadaje się nie tylko do siedzenia może być również stosowana pod nogi aby je odciążyć. Poduszka tego typu doskonale sprawdzi się dla kierowców, zwłaszcza tych, którzy długie godziny spędzają w pracy na siedząco. Jak widać zastosowanie poduszki jest wszechstronne, warto również wykorzystywać ją profilaktycznie przeciw odleżynom, odciskom, hemoroidom. Są to niezwykle przykre i bolesne schorzenia bardzo trudne do wyleczenia. 

Jest to bardzo dobra poduszka piankowa, która posiada specjalistycznie zaprojektowaną konstrukcją, dzięki której zapewnia swobodną cyrkulację powietrza, co zapobiega potliwości i tworzeniu się ran odleżynowych. Dodatkowo zastosowane w poduszce wypustki masują skórę pobudzając jej krążenie. Poduszka wyposażona została w specjalistyczny pokrowiec, zdejmowany, który można prać, dzięki temu pozwala zachować ją przez dłuższy czas w czystości. Poduszka jest w pełni bezpiecznym wyrobem medycznym powstała z nietoksycznej antyalergicznej pianki. Rozmiar prezentowanej poduszki 45 x 40 cm. Produkt pochodzi od sprawdzonego polskiego producenta. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór poduszek ortopedycznych przeznaczonych do spania, poduszki podróżne, separatory itp. Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty i skorzystania z zakupów.  

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- poduszka Supe Jeż przeznaczona do wszechstronnego zastosowania
- odpowiednia dla osób przebywających długie godziny na wózkach inwalidzkich
- sprawdzi się dla osób z bolesnością kości ogonowej
- dla osób spędzających długie godziny w pracy w pozycji siedzącej, pomocna dla kobiet w ciąży
- zalecana dla osób z hemoroidami
- polecana do wózków inwalidzkich, foteli, na łóżko itp. 
- posiada specjalistycznie zaprojektowaną konstrukcję zapewniającą cyrkulację powietrza chroniącą przed powstawaniem odleżyn
- bardzo dobra do zastosowania pod nogi
- wypustki zastosowane w poduszce zapewniają masaż i usprawniają krążenie krwi
- jest bezpieczny wyrób medyczny nie zawiera toksycznych materiałów
- materiał antyalergiczny
- poduszka w rozmiarze 45 x 40 cm
- posiada zdejmowany pokrowiec, który można prać
- kolor czarny

Napisz opinię
2020-05-14 15:37:31 - 

dobrze się siedzi miękka i wygodna