Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH:

Bardzo dobra poduszka dmuchana na odleżyny

Dobrej jakości niedroga poduszka przeciwodleżynowa dedykowana głównie dla osób narażonych na powstawanie ran odleżynowych, najczęściej osób długotrwale przebywających w pozycji siedzącej np. na wózkach inwalidzkich. Sprawdzi się także dla wszystkich osób, które ze względu na rodzaj wykonywanej pracy zmuszone są do długiego spędzania czasu w pozycji siedzącej na fotelach, krzesłach biurowych np. informatyków, programistów, sekretarek itp. Poduszka pozwala na równomierne rozłożenie ciężaru ciała podczas siedzenia, tym samym zmniejsza ucisk i zapobiega powstawaniu odleżyn. Poduszka nadmuchiwana bardzo dobrze odciąża miednicę i kość ogonową, sprawdzi się dla osób z bólami kości ogonowej i innymi dolegliwościami w jej obrębie.

Może być również pomocna dla zawodowych kierowców: autobusów, autokarów, samochodów osobowych itp. Co raz częściej tego typu poduszki są wykorzystywane przez kobiety w połogu, ułatwiają bezbolesne siedzenie po porodzie fizjologicznym, dzięki specjalistycznemu wycięciu. Jej stosowanie jest zalecane równie profilaktycznie przeciwdziałając powstawaniu ranom odleżynowym jak i również powstawaniu hemoroidów. W stanach już powstałych odleżyn i hemoroidów pozwala na szybszy proces leczniczy. Ponadto poduszka pozwala na utrzymanie odpowiedniego krążenia krwi nie blokując go podczas siedzenia. Poduszka o nadmuchiwanej konstrukcji, dzięki temu przez stopień napompowania mogą Państwo dostosować ją do własnych potrzeb regulując jej twardość. Poduszka na hemoroidy posiada wentyl, który można ukryć, dzięki temu nie przeszkadza w czasie siedzenia. Krążek dmuchany został wykonany z materiału wysokiej jakości jakim jest nylon medyczny odporny na ścieranie, wodoodporny. Materiał łatwy w utrzymaniu czystości dodatkowo antyalergiczny odpowiedni dla alergików.

Poduszka na hemoroidy zapewnia również odpowiednią wentylację zapobiegając potliwości, szczególnie pomocna w upalne dni. Poduszka na odleżyny Prevent w okrągłym kształcie, dzięki temu idealnie dopasowuje się do siedzeń różnego rodzaju. Poduszka przeciwodleżynowa została przeznaczona na maksymalne obciążenie wagowe wynoszące 120 kg. Średnica poduszki wynosi 43 cm z kolei jej wysokość 4 cm. W zestawie otrzymują Państwo również pompkę do pompowania. Poduszka w modelu AR 090 to sprawdzony wyrób od znanego medycznego producenta ARmedical. W naszej ofercie posiadamy również inne rodzaje poduszek przeciwodleżynowych oraz produkty pozwalające przyspieszyć proces leczniczy tych bolesnych ran – w dziale kosmetyki i produkty do pielęgnacji pacjentów, zapraszamy do obejrzenia naszej oferty i skorzystania z licznych promocji.

Przeznaczona na: 
- odleżyny
- hemoroidy
- dla kobiet po porodzie

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- poduszka dmuchana do wszechstronnego zastosowania: na odleżyny, hemoroidy
- pomocna dla kobiet w czasie połogu
- może być stosowana do wózków inwalidzkich, krzeseł, foteli itp.
- polecana dla osób na wózkach inwalidzkich, do zastosowania w fotelach, na krzesła, itp.
- bardzo dobrze sprawdzi się dla kierowców zawodowych
- zalecana do stosowania prewencyjnie jak i również w stanach już istniejących odleżyn, hemoroidów
- utrzymuje odpowiednie krążenie krwi
- zapewnia bardzo dobrą wentylację ciała
- powstała z bezpiecznego materiału antyalergicznego
- materiał odporny na ścieranie, łatwy w utrzymaniu czystości
- poduszka w znacznym stopniu poprawia komfort siedzenia
- ukrywalny zawór zapewnia większy komfort podczas siedzenia
- przeznaczona na obciążenie wagowe maksymalnie 120 kg
- średnica 43 cm
- wysokość 4 cm
- w zestawie pompka