Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH:

Bardzo dobra poduszka na odleżyny

Poduszka przeciwodleżynowa Prevent kwadratowa to sprawdzona i bardzo dobra poduszka nie tylko na rany odleżynowe ale również na hemoroidy czy dla kobiet w połogu. Rany odleżynowe należą do trudno się gojących i bardzo bolesnych. Podobnie jak hemoroidy, które sprawiają ból i dyskomfort. Zastosowanie tego rodzaju poduszki pozwala na działanie zapobiegające tworzeniu się odleżyn, hemoroidów, w stanach już istniejących wyżej wymienionych schorzeń stosowanie poduszki może usprawnić i przyspieszyć leczenie. Poduszka pomocna również będzie dla kobiet po porodzie fizjologicznym, dzięki specjalistycznym wycięciom idealnie odciąża miednicę zapewniając większy komfort w czasie siedzenia i zmniejszenie dolegliwości bólowych.

Poduszka dmuchana kwadrat idealnie sprawdzi się jako poduszka do wózków inwalidzkich dla osób trwale unieruchomionych, spędzających długi czas siedząc. Poduszka doskonała będzie także dla wszystkich osób pracujących długie godziny w pozycji siedzącej jak np. programiści, informatycy czy zawodowi kierowcy. Poduszka sprawdzi się tak naprawdę dla każdego prowadzącego siedzący tryb życia w domu, pracy, itp. Dlaczego warto wybrać model AR091 Prevent? Za zastosowaniem tego typu poduszki dmuchanej przemawia bardzo wiele zalet. Między innymi jedną z nich jest wyposażenie w specjalistyczne komory powietrzne z wydrążeniami, które zapewniają doskonałą wentylację powietrza oraz tworzą solidne i stabilne wsparcie podczas siedzenia. Dodatkowym atutem jest wysoka klasa szczelności, która zapobiega uchodzeniu powietrza, dzięki technologii uszczelniania zgrzewem termicznym w procesie powstawania. Wykorzystywanie tego rodzaju poduszki powietrznej pozwala również utrzymać prawidłowe krążenie krwi nie blokując go w czasie siedzenia. Poduszka powstała z łatwo zmywalnego materiału nylonowego, wodoodpornego. Materiał antyalergiczny odpowiedni do zastosowania przez osoby ze skłonnościami alergicznymi.

W poduszce zastosowano specjalistyczny zawór, który można łatwo schować po napompowaniu, dzięki temu unikniemy podrażnień i otarć. Poduszka dmuchana na odleżyny została przeznaczona na duże obciążenie wagowe wynoszące, aż do 120 kg. Rozmiar 44 x 44 cm, wysokość po napompowaniu 4 cm. Dodatkowo do zestawu została dołączona pompka za pomocą, której napompują Państwo poduszkę, poprzez powietrze można również regulować jej stopień twardości. Poduszka na hemoroidy nadmuchiwana oprócz właściwości zdrowotnych zapewnia również wyjątkowy komfort w czasie siedzenia dlatego będzie idealna dla każdego, kto ceni wygodę i chce profilaktycznie zapobiegać nieprzyjemnym schorzeniom jak hemoroidy, odleżyny i itp. W naszej ofercie znajdą Państwo również inny asortyment przeznaczony na odleżyny, hemoroidy itp. schorzenia w postaci poduszek, materacy oraz kosmetyki pielęgnacyjne dla chorego przyspieszające proces leczniczy.

Zastosowanie:
- odleżyny
- hemoroidy
- dla kobiet po porodzie
- dla wygodnego siedzenia

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- poduszka dmuchana na odleżyny, hemoroidy, dla kobiet w połogu
- polecana dla osób prowadzących siedzący tryb życia, spędzających długie godziny w pracy na siedząco
- pomocna dla zawodowych kierowców
- idealna do wózków inwalidzkich
- do użytkowania również profilaktycznie aby uniknąć ran odleżynowych, hemoroidów, odcisków itp.
- zastosowanie poduszki zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza
- usprawnia proces krążenia krwi
- bardzo dobrze odciąża miednicę, kość ogonową 
- pozwala na równomierne rozłożenie ciężaru ciała
- możliwość ukrycia zaworu pompowania
- wyposażona w specjalistyczne komory powietrzne zapewniające stabilizację w czasie siedzenia 
- wykonana z łatwozmywlanego materiału nylonowego
- przeznaczona na duże obciążenie wagowe, aż do 120 kg 
- poduszka oprócz właściwości leczniczych zapewnia wyjątkowy komfort w czasie siedzenia
- rozmiar: 44 x 44 cm
- wysokość po napompowaniu 4 cm
- stopień twardości można regulować za pomocą napompowania
- w zestawie z pompką