Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH:

Tania poduszka na odleżyny

Poduszka Prevent Classic to kolejna propozycja dobrej jakości poduszki na odleżyny. Jest to model niedrogiej poduszki dedykowanej do wózka inwalidzkiego dla osób długotrwale przebywających w pozycji siedzącej. Oprócz powyższego zastosowania poduszka może służyć każdemu kto cierpi na dysfunkcje związane z miednicą, kością ogonową czy okolicami pośladków pojawiające się podczas przeciążenia. Zastosowanie tej poduszki pozwala na odciążenie miejsc najbardziej narażonych na występowanie odleżyn. Poduszka również zmniejsza bolesność pleców pojawiającą się przy długotrwałym siedzeniu. Ten model poduszki powinny stosować szczególnie osoby, które są szczególnie narażone na występowanie zmian odleżynowych czyli niepełnosprawni na wózkach, osoby długotrwale leżące.

Ale również z poduszki powinny korzystać prewencyjnie osoby pracujące przez długi czas w pozycji siedzącej. Ten rodzaj poduszki może także przynieść ulgę osobom z hemoroidami oraz kobietom w ciąży. Poduszka została powleczona pokrowcem, pozwalającym na jego wygodne zdejmowanie i pranie. Dodatkowo jest to materiał Mesh, który zapewnia bardzo dobrą wentylację powietrza zmniejszając potliwość okolicy krocza. Poduszka odleżynowa posiada na wewnętrznej części antypoślizgowy materiał zapobiegający przesuwaniu się np. w wózku a dla większej stabilizacji mamy również rzepy.

Specjalistyczna konstrukcja poduszki zapobiega rozszczelnianiu się poszczególnych komór. Twardość poduszki można regulować poprzez specjalistyczny zawór, który można schować w poduszce tak aby nie przeszkadzał w czasie siedzenia. Do zestawu dołączono pompkę pozwalającą na wypełnienie poduszki powietrzem. Poduszka wyposażona także w uchwyt pozwalający na wygodne przenoszenie. Maksymalne obciążenie tej poduszki przeciwodleżynowej wynosi 120 kg. W naszej ofercie posiadamy szeroką bazę produktów w postaci poduszek odleżynowych ale również materacy czy dermokosmetyków. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

poduszka na odleżyny przeznaczona dla osób, które narażone są na występowanie odleżyn
- do zastosowania prewencyjnego
- polecana do wózków inwalidzkich
- pomaga utrzymać odpowiednie krążenie krwi
- zapewnia bardzo dobrą cyrkulację powietrza
- pozwala na odciążenie kości ogonowej, miednicy czy pośladków
- eliminuje dolegliwości bólowe kręgosłupa
- posiada zawór umożliwiający regulację ciśnienia powietrza
- solidnie wykonana zapobiega rozszczelnianiu się
- poduszka z zdejmowanym pokrowcem
- ułatwia pranie pokrowiec antypoślizgowy z rzepami w komplecie pompka

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- rozmiar poduszki: 42x42x4 x4cm
- waga maksymalna: 120 kg

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali też: