Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH:

Niedroga poduszka do spania

Bardzo wiele osób dziś cierpi na bezsenność co jest po części związane z nieodpowiednim dobraniem asortymentu do spania między innymi właśnie poduszki. Każdy z nas powinien mieć odpowiednią poduszkę najlepiej taką, którą indywidualnie dopasujemy do własnych potrzeb. A mianowicie wpływ tutaj ma twardość poduszki oraz jej kształt. Kształt poduszki najlepiej wybierać standardowy a twardość średnią, poduszka nie powinna być zbyt twarda i zbyt miękka, najlepiej jest mieć coś po środku, o ile nie mamy żadnych przeciwskazań zdrowotnych. Dlatego w tej ofercie przygotowaliśmy specjalistyczną poduszkę średniej twardości o kształcie bardzo dobrze dopasowującym się do większości osób bez względu na pozycję jaką przyjmujemy w czasie snu. 

Jest to poduszka TFP-5030 TP bardzo dobrej jakości, która sprawdzi się dla większości osób. Poszukujących poduszki, która zapewni zdrowy i bezpieczny sen. A ten model jest jak najbardziej bezpieczny, pianka wypełniająca poduszkę została przebadana przez Szwajcarski Instytut Badawczy w składzie nie znajdziemy niebezpiecznych toksycznych substancji i metali ciężkich. Pianka ogranicza wchłanianie mikroorganizmów oraz kurzu. Jest to innowacyjna pianka, która pozwala na zapamiętywanie kształtu sylwetki przez co zapewnia doskonałe dopasowanie się do ciała. Zastosowanie poduszki w czasie snu nie ogranicza krążenia krwi. 

Poduszka ortopedyczna pozwala zniwelować napięcie mięśniowe po całym dniu ograniczając przy tym bezsenność. Jest szczególnie polecana dla osób, które mają problemy bólowe kręgosłupa, szyi czy drętwienie dłoni w czasie snu. A dodatkowo poduszka może być także pomocna dla wszystkich osób, które mają problem z chrapaniem. Ten model poduszki został wyposażony w zdejmowany pokrowiec, który można prać i zachować poduszkę na dłużej w czystości. Jest to standardowa poduszka w rozmiarze 50x30x10 cm odpowiednim dla większości osób, kolor poduszki ecru. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- poduszka ortopedyczna 
- idealnie dopasowuje się do kształtu ciała
- odpowiednia dla każdego bez względu na pozycję w jakiej śpimy
- posiada piankę, która zapobiega chłonięciu kurzu, wnikaniu drobnoustrojów
- standardowy rozmiar
- poszewka z mikro- fibry, którą można zdejmować i prać
- kolor ecru
- nie zaburza krążenia
- bardzo dobrze dopasowuje się do ciała
- niweluje dolegliwości bólowe kręgosłupa, szyi, drętwienie rąk
- pozwala na bezpieczny i zdrowy sen 
- w kolorze ecru
- rozmiar poduszki: 50x30x10 cm

Napisz opinię
2021-02-25 13:28:25 - 

w końcu mogę się normalnie wyspać, poduszka dobrze sie układa, w miarę miękka