Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH:

Duża poduszka ortopedyczna TFP- 6040 

Poduszki ortopedyczne to bogaty asortyment, który mogą znaleźć Państwo w naszej ofercie. Ortopedyczne poduszki zapewniają komfort podczas snu. Oprócz tego przyczyniają się do zminimalizowania bólu w obrębie szyjnym, kręgowym przez zmniejszenie punktów nacisku. Zapewniają prawidłowe ułożenie kręgosłupa podczas snu dzięki odpowiedniemu podparciu głowy, szyi i ramion.

Poduszki ortopedyczne doskonale dopasowuj się do anatomicznej budowy człowieka. Poduszka posiada miękką poszewkę z mikro - fibry zapinaną na suwak, którą można prać. Zastosowanie innowacyjnego materiału w postaci pianki zapobiega rozwojowi mikroorganizmów i alergenów oraz kurzu. Poduszka polecana również przy drętwieniu kończyn, w przypadku chrapania, bezsenności oraz w napięciu nerwowym. Wymiary prezentowanej poduszki to 60x40x12 cm idealna propozycja dla dorosłych.

TFP- 6040 to poduszka o większych rozmiarach będzie doskonała dla osób wyższych. W ofercie posiadamy również inne specjalistyczne poduszki ortopedyczne dla dzieci. W naszym sklepie mamy również specjalistyczne poduszki ortopedyczne dla dorosłych i typowe dla dzieci. Poduszka ortopedyczna nie powoduje uczuleń, dlatego też będzie doskonały produktem dla alergików. Poduszka ortopedyczna TFP-6040 to wysoka jakość za rozsądną cenę zapewniająca doskonałą gwarancję komfortu podczas snu. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- solidna i komfortowa poduszka ortopedyczna
- produkt posiada poszewkę wykonaną z mikro-fibry (zapinaną na suwak), umożliwiającą pranie,
- poduszka została wykonany z termoformującej pianki dostosowującej się do kształtu ciała, co powoduje dużo mniejszy ucisk na ciało a tym samym nie powoduje zaburzeń krążenia krwi,
- duża poduszka ortopedyczna zapewnia łagodzenie bólu odcinka szyjnego kręgosłupa, ramion poprzez zmniejszenie punktów nacisku,
- produkt przeciwdziała powstawaniu mikroorganizmów, alergenów a także pochłanianiu drobinek kurzu,
- poduszka lecznicza jest zwłaszcza polecana przy wszelkiego rodzaju bólach kręgosłupa, ramion, drętwieniu dłoni,
- polecana przy chrapaniu, bezsenności, napięciu nerwowym

Napisz opinię
2017-06-26 20:20:45 - 

Estetycznie wygląda i jest miękka, czyli ma to czego oczekiwałam od poduszki

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali też: