Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Poduszka podróżna Travel  pod głowę - szyję, łagodzi bóle i dyskomfort

Poduszka podróżna występująca pod takimi nazwami jak poduszka pod szyję, rogal czy poduszka travel. To również doskonała poduszka rehabilitacyjna. Poduszka dla każdego, kto bardzo dużo podróżuje samochodem, pociągiem czy samolotem, przydatna w każdym środku komunikacji. Sprawdzi się u każdego kto odczuwa dolegliwości bólowe w obrębie głowy, szyi, kręgosłupa oraz dla wszystkich mających problem z zasypianiem podczas jazdy.

Poduszka travel została wykonana z temoforującej pianki, która zapamiętuje kształt użytkownika. Poduszka rogal zapewnia prawidłowe podparcie głowy i szyi podczas podróży, co skutecznie eliminuje ból i dyskomfort. Pozwala również łagodzić dolegliwości związane z bólem kręgosłupa, ramion, poprzez zmniejszenie punktów ucisku. Poduszka rogal polecana jest również w przypadkach stanów przeciążenia odcinka szyjnego, kręgosłupa przy niestabilności kręgów szyjnych oraz w chorobie zwyrodnieniowej kręgosłupa.

Produkt został wyposażony w poszewkę z materiału Velurowego, delikatnego i przyjaznego dla skóry,  która zasuwana jest na suwak, to zapewnia zachowanie odpowiedniej higieny i czystości, gdyż poszewkę można prać. Nie należy jednak prać samej poduszki, ponieważ traci swoje właściwości lecznicze i odkształca się. Poduszka podróżna w kolorze granatowym o wymiarach 28cm x 28 cm x 7 cm. W naszym sklepie w bardzo konkurencyjnej cenie. Dodatkowo producent dodaje 3 lata gwarancji na produkt.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- poduszka typu rogal gwarantuje prawidłowe podparcie głowy i szyi w czasie podróży
- poduszka pod szyję,głowę skutecznie złagodzi ból głowy, kręgosłupa, ramion poprzez zmniejszenie punktów nacisku
- niezbędna dla osób spędzających długie godziny w podróży
- wykonana z pianki termoforującej mającej właściwości zapamiętywania kształtu
- polecana w przypadkach stanów przeciążeniowych odcinka szyjnego kręgosłupa, niestabilności kręgów szyjnych, chorobie zwyrodnieniowej kręgosłupa
- produkt posiada poszewkę z Veluru zapinaną na suwak, tym samym przez długi czas poduszka zachowuje estetyczny wygląd
- zmienna poszewka zapewnia utrzymanie poduszki w czystości i higienie
- przyjemna w dotyku
- w konkurencyjnej ofercie cenowej
- w granatowym kolorze 

Napisz opinię
2017-06-26 20:33:34 - 

Materiał jest miły i nie podrażnia skóry, z czym zawsze mam problem