Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Solidna poduszka separująca kolana - seperator

Seperator pomiędzy kolana z pianki termoplastycznej z funkcią zapamiętywania kształtu. To doskonała poduszka pomagająca zapewnić prawidłowe ułożenie bioder i miednicy podczas leżenia na boku np. w czasie rehabilitacji po zabiegach operacyjnych. Również przydatna dla osób śpiących w pozycji bocznej. Jej zastosowanie zmniejsza bóle, które spowodowane są nieprawidłowym ułożeniem bioder w czasie leżenia i spania, pozwala takze eliminować ból w stawach kolanowych.

Poduszka separująca kolana - seperator jest  również doskonałym podparciem dla kolan, redukując ból spowodowany naciskiem jakim wywierają na siebie kolana. W składzie zwiera termoformującą piankę, doskonale dopasowująca się do kształtu ciała z tzw. funkcją zapamiętywania kształtu. Dodatkowo pianka ogranicza powstawanie na powierzchni mikroorganizmów, alergenów, a także chłonięciu kurzu. Moze byc stosowana przez alergików oraz osoby mające wrażliwą skórę. Poduszka powlekana jest wygodną poszewką z veluru z suwakiem. Zmienna poszewka zapewnia utrzymanie poduszki w czystości, poszewkę można również prać.

Wymiary anatomicznej poduszki separujące to 25x20x15 cm, niewielki rozmiar czyni ją bardzo wygodną i podręczną, można zabrać ją w każdą podróż. Anatomiczna poduszka separująca w kolorze granatowym posiadająca 3 letnią gwarancję od producenta. Poduszka seperator na kolana dostępna w bardzo korzystnej cenie. W naszym sklepie posiadamy również inne jakościowe poduszki ortopedyczne na wszelkie schorzenia, prosimy o zapoznanie się z ofertą.  

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- poduszka separująca wykonana z termoformującej pianki z „pamięcią” kształtu
- produkt  zapewnia prawidłowe, anatomiczne ułożenie bioder oraz miednicy w czasie leżenia na boku
- seperator skutecznie redukuje ból spowodowany nieprawidłowym ułożeniem bioder
- poduszka elimnuje napięcie w stawach kolanowych
- seperator stanowi podparcie kolan, redukuje ból spowodowany naciskiem jakim na siebie wywierają
- produkt dzięki zastosowanej piance dopasowuje się do anatomicznych kształtów ciała
- poduszka separująca  zapobiega rozwojowi mikroorganizmów i alergenów
- produkt posiada poszewkę z veluru wraz z suwakiem, co pozwala na utrzymanie poduszki w należytym stanie higieniecznym

Napisz opinię
2017-06-26 20:34:43 - 

Mam problem z kolanami, poduszkę kupiłem z polecenia. Dobrze spełnia swoje zadanie