Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobra poduszka na odleżyny

Prezentowana w tej ofercie poduszka to tzw. poduszka dmuchana odleżynowa. Główne zastosowanie poduszki to przeciwdziałanie powstawaniu odleżyn, również pomocna przy występujących już ranach odleżynowych. Poduszka ma także inne bardzo dobre zastosowanie. Doskonale sprawdza się dla kobiet po porodzie pozwala na wygodne siedzenie i odciążenie. Polecana jest również dla osób prowadzących siedzący tryb życia, które długotrwale pracują w biurach w pozycji siedzącej czy w domu. Zaleca się stosować poduszkę prewencyjnie przeciwko powstawaniu hemoroidów, polecana również dla osób, które już zmagają się z tego rodzaju chorobą.

Poduszka jest dmuchana, a jej działanie polega na zmniejszeniu ucisku w okolicy krocza. Jej okrągła konstrukcja z dziurką zapewnia stały dopływ powietrza co ogranicza dolegliwości bólowe, przyspiesza również proces leczniczy i zapobiega powstawaniu odleżyn czy hemoroidów. Ten rodzaj poduszki występuje pod kilkoma innymi nazwami, a mianowicie poduszka dmuchana, poduszka pneumatyczna, poduszka okrągła, z dziurą, poduszka nadmuchiwana, poduszka donut itp. Poduszka jest bardzo łatwa w zastosowaniu, wystarczy nadmuchać ją do odpowiedniego poziomu twardości.

Poniżej przygotowaliśmy dla Państwa krótką instrukcję obsługi jak prawidłowo napompować tego rodzaju poduszkę. Poduszka dmuchana bardzo lekka i wygodna w przenoszeniu może towarzyszyć nam wszędzie w podróży, w samochodzie itp. Poszczególne wymiary poduszki: średnica otworu 14cm, rozmiar poduszki - średnica 46cm. Poduszka pneumatyczna SU-8202 przeznaczona na maksymalne obciążenie 150kg. W naszej ofercie posiadamy również inne rodzaje poduszek ortopedycznych przeznaczone na różnego rodzaju schorzenia oraz inny asortyment medyczny. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- bardzo dobra poduszka na odleżyny
- poduszka posiada szereg innych zastosowań jak np. poduszka dla kobiet po porodzie
- polecana jako poduszka na hemoroidy
- pomocna dla osób prowadzących siedzący tryb życia, spędzających duże godziny w siedzącej pracy
- jej działanie polega na zmniejszeniu ucisku w okolicy 
- zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza okolic intymnych 
- przyspiesza proces lecznicy ran 
- pozwala ograniczyć dolegliwości bólowe
- poduszka wykonana została z solidnych i przyjemnych w dotyku materiałów
- doskonała jako poduszka na krzesło lub fotel
- odpowiednia średnica otworu 14cm
- maksymalne obciążenie 150kg
- rozmiar poduszki - średnica - 46cm

punktor  INSTRUKCJA STOSOWANIA (SPOSÓB UŻYCIA):

1. Poduszkę pneumatyczną należy napompować w taki sposób, by nie była zbyt twarda, lecz stanowiła odpowiednią barierę od podłoża.
2. Umieścić poduszkę w taki sposób, by chroniona część ciała znalazła się tuż nad otworem.
3. Usunąć poduszkę po pewnym czasie. Czynność powtarzać w miarę potrzeby lub zaleceń pielęgnacyjnych.

Napisz opinię
2017-06-26 20:24:50 - 

Kupiłam ją po porodzie, bardzo wygodnie się na niej siedzi

2020-05-26 15:21:35 - 

poduszka dla mnie odpowiednia duża ulga polecam