Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobra  poduszka na hemoroidy i odleżyny

Hemoroidy to bardzo bolesne schorzenie, które powoduje ból i dyskomfort. Istnieje wiele metod leczenia tego przykrego schorzenia do, których można zaliczyć gumkowanie, skleroterapię, laseroterapię, metody operacyjne itp. Złagodzić ból w okolicach krocza można również poprzez zastosowanie specjalistycznych poduszek podczas siedzenia. Nasza propozycja obejmuje tego rodzaju poduszkę na hemoroidy- okrągła poduszka na hemoroidy.

Poduszka z otworem na hemoroidy głównie przeznaczona jest dla osób z hemoroidami oraz tymi z ograniczoną zdolnością ruchową jej głównym celem jest odciążenie części ciała narażonej na powstawanie odleżyn. W przypadku hemoroidów poduszka zmniejsza nacisk na krocze ograniczając ból. Poduszka na hemoroidy i odleżyny zapewnia doskonałą wentylację powietrza, ułatwiając skórze oddychanie.

Poduszka okrągła również może być stosowana przez kobiety w ciąży po naturalnym porodzie, zmniejszają dyskomfort podczas siedzenia. Poduszka na hemoroidy nazywana również bywa jako poduszka okrągła z wcięciem, poduszka z otworem, poduszka donat – donut nazwa od angielskiej wersji pączka. Jej skuteczność jest potwierdzona medycznie i przez zadowolone grono klientów.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- poduszka przeznaczona jest dla osób o ograniczonej zdolności ruchowej, jej zadaniem jest odciążenie części ciała narażonej na powstawanie odleżyn na wskutek długotrwałego leżenia,
- poduszka owalna na hemoroidy zapewnia zmniejszenie nacisku na krocze,
- powoduje ograniczenie bólu,
- zapewnia doskonały odpływ powietrza ułatwiając oddychanie skórze
- poduszka do siedzenia z otworem wskazana jest np. dla kobiet po naturalnym porodzie, dzięki specjalnemu wycięciu nie są one narażone na dyskomfort podczas siedzenia,
- określana również jako: poduszka owalna, poduszka donat (poduszka donut), poduszka okrągła z wcięciem, poduszka owalna z dziurą itp.
- poduszka może być stosowana na krzesło, łożko, fote itp.
- główne zastosowanie:

  • odleżyny 
  • hemoroidy 
  • okres połogu 
  • siedzący tryb życia
 
Napisz opinię
2017-06-26 20:25:47 - 

Wygodna, ładnie się prezentuje.