Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Rehabilitacyjny zagłowek z poduszką pod plecy do łóżka

Zagłówek z poduszką pod plecy (do łóżka), to sprzęt pomocy w rehabilitacji szczególnie dla osób leżących, niepełnosprawnych, oraz tych mających ograniczoną mobilność. Zastosowanie zagłówka jest przydatne w bardzo wielu czynnościach np. podczas karmienia chorego w łóżku, mycia, czytania. Sprawdzi się także podczas zabiegów pielęgnacyjnych. Sprzęt przydatny dla chorego również podczas odpoczynku na siedząco. Zapewnia bardzo wygodną podporę w pozycji siedzącej.

W podporze rehabilitacyjnej zastosowano bardzo duży zakres regulacji, który umożliwia dostosowanie stopnia nachylenia do indywidualnych potrzeb pacjenta. Regulacja możliwa w pięciostopniowej skali. Podpórka pod plecy może być również stosowana przez osoby zdrowe w celu zachowania prawidłowej sylwetki podczas siedzenia w łóżku np. oglądając telewizję, czytając książki lub wykonując pracę zawodową.

Podpórka - zagłówek uniwersalny można stosować  na każdy rodzaj łóżka. Sprzęt o bardzo wytrzymałej konstrukcji nawet dla osób o dużej wadze. Zagłówek w podpórce z funkcją odpinania pozwala na niesamowity komfort poprzez miękkość materiału powlekającego. Cała konstrukcja siedziska wykonana z bardzo dużą precyzją z nylonowego przewiewnego materiału zapewnia wentylacje powietrza podczas siedzenia, leżenia. Zagłówek z poduszką bardzo ułatwia funkcjonowanie  szczególnie podczas choroby ograniczającej chodzenie. Polecany również dla seniorów.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- produkt stosowany jako zagłówek (wezgłowie) do łóżka dla osoby niepełnosprawnej, chorego leżącego
- zagłówek pomocny w wielu sytuacjach, jako np. podpórka do karmienia w łóżku, mycia, czytania, wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych itp.
- umożliwia zajęcie pozycji siedzącej w łóżku
- podparcie do łóżka posiada szeroki zakres regulacji do 5 stopniowej skali
- produkt solidnie wykonany
- wszechstronne zastosowanie
- podpórka do łóżka stosowana jest również przez osoby zdrowe np. do czytania lub oglądania telewizji
- posiada wygodny zagłówek odpinany
- podpórka wykonana z materiału przepuszczającego powietrze, zapobiega potliwości
- podpórka w bardzo korzystnej ofercie cenowej

Napisz opinię
2017-06-26 20:33:08 - 

Stabilne wykonanie sprawia, że nie boję się korzystać z produktu