Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor W KILKU SŁOWACH...

Piłka do skakania i ćwiczeń  z uchwytami "hopper"

Piłka "hooper" z rogami (wypustkami, uchwytami). Piłka do skakania to nie tylko doskonała zabawa dla dzieci, idealnie sprawdza się w ćwiczeniach rehabilitacyjnych również dla dorosłych. Pomaga skutecznie w rehabilitacji osób starszych i niepełnosprawnych wzmacniając ich koordynację ruchową. Piłki doskonałe w ćwiczeniach u dzieci mających wady postawy np. skoliozę. Piłki do ćwiczeń również wzmacniają mięśnie grzbietu, poprawiają ruchomość stawów. Piłki polecane są również dla kobiet w ciąży, w codziennych ćwiczeniach rozluźniających i wzmacniających mięśnie.

Piłki rehabilitacyjne mogą być stosowane dla każdego jako forma rozrywki lub w ogólnorozwojowych ćwiczeniach. W środowisku fitness można znaleźć wiele zajęć ruchowych prowadzonych z wykorzystaniem piłki z rogami. Piłka z uchwytami to doskonały przyrząd do różnego rodzaju ćwiczeń, służy przede wszystkim do zabawy dla dzieci jako piłka do skakania i piłka do siedzenia. Tworzywo, z którego piłka została wytworzona to elastyczny materiał PVC, bezpieczny dla środowiska i człowieka, przebadany laboratoryjnie.

Piłka rehabilitacyjna spełnia wszelkie normy i atesty w zakresie bezpieczeństwa. Piłka do ćwiczeń w technologii ABS, która skutecznie zapobiega rozerwaniu materiału, w porównaniu do innych zwykłych piłek wykonanych z tanich szkodliwych materiałów. Piłka również zapobiega ślizganiu się na podłodze, dzięki temu jest bardzo bezpieczna podczas wykonywanych ćwiczeń. Piłka do ćwiczeń o wymiarach 55 cm, przeznaczona na maksymalną wagę 80 kg, dla wzrostu 150 do 165 cm, w kolorze jasnej zieleni.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- piłka "hopper" z rogami, wypustkami
- piłka do ćwiczeń przeznaczona do rehabilitacji,  korekcji wad postawy, szczególnie u dzieci
- polecana dla kobiet w ciąży dla rozluźnienia 
- piłka do wzmacniania mięśni grzbietu, kręgosłupa i ćwiczeń równoważnych 
- sprawdzi się w ćwiczeniach ogólnorozwojowych w fitnessie
- posiada mocne uchwyty
- piłka przeznaczona do ćwiczeń dla dzieci i dorosłych
- średnica 55 cm
- waga maksymalna 80 kg
- z materiału (PVC-EcoFriendly), przyjazny dla człowieka i środowiska
- bez ftalanów i  substancji toksycznych
- piłka wygodna do siedzenia i skakania
- w technologii ABS, zapobiega rozerwalności materiału
- pomaga w redukcji wagi przy systematycznych ćwiczeniach