Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Piłka rehabilitacyjna HOOPER, z wypustkami (rogami).

Piłka do ćwiczeń znanej na rynku firmy medycznej ARmedical z rogami. To przedmiot służący do rehabilitacji i ćwiczeń. Piłka rehabilitacyjna HOPPER z rogami to doskonały sprzęt medyczny, przeznaczony do korygowania wad postawy szczególnie u dzieci w fazie wzrostu. Ćwiczenia z piłką pomagają poprawić ogólną kondycję i koordynację ruchową. Skutecznie wzmacniają mięśnie kręgosłupa i mięśnie grzbietu, zwiększają ruchomości stawów oraz bywają pomocne w schorzeniach neurologicznych.

Piłka rehabilitacyjna doskonała dla osób chcących zachować ogólną sprawność fizyczną, dzięki treningowi ogólnorozwojowemu. Również sprawdzi się jako piłka dla kobiet ciężarnych w ćwiczeniach rozluźniających. Pomocna bywa także w rehabilitacji osób niepełnosprawnych dla wzmocnienia funkcji motoryczno – poznawczych. Piłki coraz częściej wykorzystywane w ćwiczeniach fitness, systematyczne ćwiczenia z piłką pomagają w utracie nadprogramowych kilogramów.  Piłka rehabilitacyjna z rogami lub wypustkami, tak również bywa określany ten przyrząd do ćwiczeń jest także  doskonała do skakania i siedzenia.

Piłka z rogami została wykonane z przyjaznego dla człowieka i środowiska tworzywa PVC – EcoFriendly, bez substancji toksycznych. Piłka rehabilitacyjna posiada system ABS - Anti Burst System - zabezpieczający, w którym nie dochodzi do rozerwania materiału podczas jej uszkodzenia. Specjalistyczna struktura piłki do ćwiczeń nie powoduje ślizgania się jej po powierzchni. Piłka w rozmiarze 45 cm z wypustkami dla osób o wzroście 130 -140 cm, których waga nie przekracza 80 kg, w kolorze czerwonym. Piłka z solidnymi rogami, wypustkami przystosowanymi do trzymania podczas ćwiczeń i skoków.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- piłka rehabilitacyjna z rogami do ćwiczeń i rehabilitacji
- wyposażona w rogi do trzymania
- piłka HOOPER z wypustkami doskonała do zabawy, siedzenia i ogólnorozwojowych ćwiczeń
- przeznaczona zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych
- piłka służy do wzmacniania mięśni kręgosłupa, korekcji wad postawy
- z bezpiecznego tworzywa PVC (EcoFriendly - przyjazna dla środowiska i człowieka)
- bez dodatku ftalanów i toksycznych substancji
- posiada system ABS, który zapobiega rozerwaniu materiału
- piłka bardzo wygodna, elastyczna
- zapewnia stabilne siedzenie
- doskonała do  skakania
- piłka sprawdzi się w ćwiczeniach dla kobiet w ciąży
- maksymalna waga obciążeniowa to 80 kg
- dla wzrostu 130 - 140 cm

Napisz opinię
2020-03-03 17:03:35 - 

Super piłka dla mojego dziecka

2020-04-16 12:33:25 - 

Rewelacyjna piłka do skakania