Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor W KILKU SŁOWACH...

Piłka do ćwiczeń z uchwytem "hopper" dla dzieci i dorosłych

Solidne piłki rehabilitacyjne „hopper” to doskonałe sprzęty do ćwiczeń i rehabilitacji, sprawdzają się również w zabawie dla dzieci. Przedmioty zostały wykonane z wysokiej jakości elastycznego materiału, dodatkowo posiadają system ABS, który zapobiega rozerwaniu piłki. Tworzywo PVC-Eco Friendly, jest bezpieczne i nie zawiera w składzie ftalanów, toksycznych składników i metali ciężkich, przebadane laboratoryjnie.

Piłka do ćwiczeń posiada mocny uchwyt, który służy do trzymania w czasie skakania, również podtrzymywania się podczas siedzenia. Piłki stosowane są w zabawie przez dzieci np. jako piłki do skakania. Piłki do ćwiczeń przeznaczone również do rehabilitacji, sprawdzą się idealnie w korekcji wad postawy u dzieci, ogólnych ćwiczeniach rozwojowych, bardzo dobre w rozciąganiu mięśni np. grzbietu, stawów, przy schorzeniach neurologicznych. Piłki z uchwytem doskonałe dla zachowania, ogólnej sprawności fizycznej przy codziennych ćwiczeniach.

Piłki rehabilitacyjne doskonale rozwijają mięśnie brzucha, również sprawdzą się w ćwiczeniach dla kobiet w ciąży. Piłki do  ćwiczeń są tanią i skuteczną alternatywą dla drogich sprzętów rehabilitacyjnych, równie skuteczne. Piłki do ćwiczeń bardzo często wykorzystywane są również w rehabilitacji osób starszych i dzieci z różnymi niepełnosprawnościami, pomagają rozwijać funkcje poznawczo – motoryczne. Prezentowana przez nas piłka o wymiarach 55 cm, przeznaczona dla osób o wzroście 155 - 160 cm, o maksymalnej wadze 80 kg. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- piłka "hopper" przeznaczona do rehabilitacji, ćwiczeń, zabawy 
- posiada solidny uchwyt
- wykorzystywana w ćwiczeniach ogólnorozwojowych, wzmacnia kondycję i poprawia koordynację organizmu
- piłka do ćwiczeń dla dzieci i dorosłych
- doskonale wzmacnia mięśnie brzucha i grzbietu
- wielkość 55 cm
- materiał EcoFriendly przyjazny dla człowieka
- nie zawiera niebezpiecznych dla zdrowia: ftalanów i  substancji toksycznych
- struktura piłki antypoślizgowa
- z bezpiecznym systemem ABS, 
- idealna dla zabawy, również jako piłka do siedzenia i skakania
- do wzrostu 150 -165
- maksymalne obciążenie 80 kg