Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Solidna piłka do ćwiczeń, skakania z uchwytem dla dzieci

Piłki rehabilitacyjne HB1-45, inaczej piłki do ćwiczeń,  przeznaczone do zabawy, rehabilitacji, ćwiczeń ogólnorozwojowych. W tej ofercie przedstawiamy Państwu piłkę do ćwiczeń firmy ARmedical z uchwytem. Piłka solidnie wykonana z elastycznego materiału, (PVC – EcoFriendly, nie zawiera ftalanów, substancji toksycznych oraz metali ciężkich). Piłka rehabilitacyjna bezpieczna, przebadana laboratoryjnie, dla dzieci, może być stosowana przez osoby  dorosłe, dla dużego dynamicznego obciążenia do 80 kg.

Piłka z uchwytem o średnicy 45 cm, odporna na zniszczenia i uszkodzenia, antypoślizgowa z systemem ABS (Anti Burst System) - system zabezpieczający, w którym nie dochodzi do rozerwania piłki, zapewnia bezpieczeństwo podczas użytkowania). Piłka do ćwiczeń doskonale pozwala korygować nieprawidłową wadę postawy, wykorzystywana w ćwiczeniach korekcyjnych przy np. skoliozie czy lordozie, sprawdzi się doskonale jako piłka do ćwiczeń na brzuch. Systematyczne ćwiczenia z piłką znacznie poprawiają ogólną koordynację i kondycję całego organizmu. Solidnie wykonany uchwyt, bezpieczny w trzymaniu.

Piłka z uchwytem jest również doskonałym urządzeniem, które skutecznie wzmacnia mięśnie kręgosłupa, poprawiając ruchomość w stawach, może być wykorzystywana w schorzeniach neurologicznych. Sprawdzi się również podczas w rehabilitacji dzieci niepełnosprawnych. Ćwiczenia z piłką pozwalają również na rozwój zdolności ruchowych już od najmłodszych lat, zapewniając dużo zabawy, idealna jako piłka do skakania i piłka do siedzenia dla dzieci. Piłka w zestawie wyposażona w pompkę. Wielkość piłki należy dopasować do wzrostu osoby użytkującej sprzęt 45 cm wzrost: 130-140 cm.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- piłka do ćwiczeń z solidnym uchwytem
- piłka rehabilitacyjna przeznaczona do zabawy, ćwiczeń ogólnorozwojowych
- dla dzieci, może być stosowana dla dorosłych o wadze do 80 kg
- ćwiczenia z piłką wzmacniają mięśnie grzbietu, i poprawiają ogólną kondycję organizmu
- o średnicy 45 cm
- z bezpiecznego, przebadanego laboratoryjnie materiału EcoFriendly
- bez ftalanów, substancji toksycznych
- antypoślizgowa
- z systemem ABS (zabezpieczający, w którym nie dochodzi do rozerwalności piłki)
- doskonała jako piłka do ćwiczeń na brzuch
- posłuży jako przyrząd do skakania i siedzenia
- z dużym obciążeniem dynamicznym
- przeznaczona na wzrost 130 do 140 cm

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali też: