Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Półkule sensoryczne do ćwiczeń i rehabilitacji

Półkule sensoryczne to kolejny produkt, który pojawił się w naszym sklepie medycznym. Półkule przeznaczone są do wszechstronnego zastosowania mogą być wykorzystywane w rehabilitacji jak i również do ćwiczeń gimnastycznych. Dyski sensoryczne okazują się być niezastąpione w ćwiczeniach korekcyjnych stóp oraz relaksacyjnych. Idealne do ćwiczeń równowagi i treningu koordynacji ruchowej. Doskonałe w rehabilitacji również dla osób niepełnosprawnych. Półkule skutecznie pobudzają zakończenia nerwowe stymulując czucie głębokie i rozwijając zmysł dotyku, dzięki zastosowaniu wypustków na powierzchni.

Dyski sensoryczne pomocne dla osób z ograniczonym czuciem spowodowanymi różnymi urazami i stanami chorobowymi. Ćwiczenia za pomocą dysków sensorycznych wpływają na ogólne rozluźnienie organizmu i jego odprężenie. Półkule sensoryczne idealnie sprawdzą się w placówkach dydaktycznych dla nauczycieli jako urozmaicenie ćwiczeń, gier i zabawy. Z kolei w gabinetach rehabilitacyjnych sprawdzą się podczas prowadzenia zajęć z rehabilitacji różnych części ciała. Również dla indywidualnych uczestników chcących wykorzystywać te produkty jako przyrządy do ćwiczeń.

Średnica kul sensorycznych wynosi 16 cm, przeznaczone są na maksymalne obciążenie dla osób o wadze 100 kg. W zestawie znajdą Państwo 2 sztuki półkul sensorycznych w niebieskim kolorze. Kule sensoryczne zostały wyprodukowane z bardzo trwałego tworzywa PCV, dzięki temu są mocne i odporne na zniszczenia. Dyski sensoryczne w niebieskim kolorze, lekkie do przenoszenia dlatego też idealne do zabrania w podróż czy do pracy. Dyski polecane dla wszystkich, którzy potrzebują ćwiczeń korekcyjnych i relaksacyjnych, sprawdzą się także  dla dzieci podczas zabaw. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- półkule sensoryczne do ćwiczeń i rehabilitacji
- przeznaczone do wszechstronnego zastosowania na różne partie ciała
- doskonałe na ćwiczenia korekcyjne i relaksacyjne stóp
- idealne w ćwiczeniach równowagi i treningu koordynacji ruchowej
- sprawdzą się dla osób z niepełnosprawnościami jako przyrząd do ćwiczeń
- półkule sensoryczne wpływają na ogólne rozluźnienie organizmu i jego odprężenie
- dyski doskonałe do zastosowania w placówkach dydaktycznych jako element urozmaicenia ćwiczeń i zabawy
- stosowane w gabinetach rehabilitacyjnych
- dyski sensoryczne z wypustkami stymulującymi czucie głębokie
- w zestawie 2 sztuki półkul sensorycznych
- wykonane z trwałego materiału PCV
- kule na maksymalne obciążenie 100 kg


Napisz opinię
2020-03-17 15:23:02 - 

niedrogie i trwałe nie uchodzi z nich powietrze, pomagają mi w codziennej rehabilitacji

2020-05-11 15:08:48 - 

dobrej jakości kule do siedzenia