Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobra piłka rehabilitacyjna

Piłka rehabilitacyjna do ćwiczeń HB2 - 50 cm. Jest to rodzaj piłki rehabilitacyjnej, która również bywa stosowana jako piłka do zabawy czy piłka do zwykłych ćwiczeń. Ćwiczenia wykonywane za pomocą piłki pozwalają na urozmaicenie zajęć zwłaszcza dla dzieci w szkole. Ćwiczenia z piłką wykorzystywane są w rehabilitacji po różnego rodzaju urazach, przebytych chorobach, piłka pozwala wzmocnić chwytność dłoni, mięśni kręgosłupa oraz wzmocnić jego mobilność. Piłki stosowane bardzo często dla osób w zajęciach korekcyjnych przy różnego rodzaju wadach kręgosłupa. Mogą być pomocne dla kobiet w ciąży w celu rozluźnienia mięśni.

Systematyczne ćwiczenia z piłką dla kobiet w ciąży pozwalają w dużej mierze złagodzić skutki porodu. Ćwiczenia przy pomocy piłki pozwalają także pozbyć się nadprogramowych kilogramów. Jest bardzo wiele możliwości wykorzystania tego rodzaju piłek. Piłki z rogami to również doskonała forma rozrywki dla dzieci, można na nich skakać, mogą być stosowane jako piłki basenowe pod okiem osoby dorosłej. Piłka będzie odpowiednia w rehabilitacji osób niepełnosprawnych. Co istotne to piłki zostały wykonane z bezpiecznego materiału PVC bez zawartości toksycznych substancji m.in. ftalanów oraz metali ciężkich. 

Piłki do ćwiczeń Hooper HB2 posiadają specjalny system, który w przypadku przebicia zapewnia bezpieczne uchodzenie powietrza. Piłki z rogami dostępne są w kilku rozmiarach do wyboru, każdy z nich został dostosowany do wzrostu dziecka czy osoby dorosłej. Model prezentowanej piłki przeznaczony dla osób o wzroście 140 cm do 150 cm. Maksymalne obciążenie użytkownika to 80 kg. Piłki dedykowane dla dzieci od 5 lat. W zestawie z pompką. Posiadamy również inne rozmiary piłek dla wyższych osób oraz inne modele np. piłka z wypustkami czy piłka orzeszek. Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- piłka z rogami
- piłka wykorzystywana w rehabilitacji, do ćwiczeń w domu na lekcjach w-f
- polecana dla dzieci i osób dorosłych
- bardo dobra do ćwiczeń równoważnych
- idealnie sprawdzi się dla kobiet w ciąży w celu rozluźnienia mięśni 
- ćwiczenia z piłką bardzo dobrze wpływają na korekcję wad postawy
- doskonale rozciągają mięśnie 
- polecana dla kobiet w ciąży 
- bardzo dobra dla osób niepełnosprawnych w rehabilitacji 
- doskonała jako piłka do zabawy czy piłka basenowa
-  wykonana z bezpiecznych materiałów 
- piłka przeznaczona dla osób o wzroście
- odpowiednia na wagę