Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobra piłka rehabilitacyjna z uchwytem

Piłka z uchwytem do ćwiczeń to medyczny produkt, polecany do wszechstronnego zastosowania, ponieważ można ją wykorzystywać w rehabilitacji, ogólnych ćwiczeniach rozwojowych jak i również dla zabawy. W rehabilitacji sprawdzi się doskonale podczas wykonywania ćwiczeń dla osób z problemami kręgosłupa. Odpowiednio dobrane ćwiczenia pomogą wzmocnić kręgosłup, jego giętkość. Za pomocą piłki wzmacniamy również mięśnie brzucha. Polecana do ćwiczeń korekcyjnych w wadach kręgosłupa jak np. skolioza, kifoza, lordoza itp. Piłka z uchwytem doskonale sprawdzi się także w rehabilitacji osób niepełnosprawnych, które mają problemy z koordynacją ruchową. Pozwala również usprawnić chwytność dłoni.

Piłka typu chopper bardzo dobra do ćwiczeń ogólnorozwojowych w domu, szkole i innych zajęciach. Systematyczne ćwiczenia z piłką pozwolą również pozbyć się nadprogramowych kilogramów i wyrzeźbić sylwetkę. Coraz częściej piłki wybierane są przez kadrę prowadząca zajęcia szkolne z w-f jako urozmaicenie ćwiczeń. Szczególnie w szkołach podstawowych w zajęciach dla mniejszych i większych dzieci. Za pomocą piłki można wykonywać szereg ćwiczeń, zabaw integracyjnych itp. Dla dzieci może być również wykorzystywana jako forma rozrywki np. skakanie na piłce. Można ją używać do ćwiczeń w basenie dla dzieci i dorosłych. Ważne jest aby z piłki korzystać w sposób bezpieczny w przypadku dzieci pod okiem opiekuna. Piłki z uchwytem zostały przeznaczone nie tylko dla dzieci również dla osób dorosłych. Pomocne mogą być dla kobiet w ciąży w celu rozluźnienia mięśni miednicy.

Bardzo dobre do siedzenia w domu również w biurach ich konstrukcja wymusza prawidłowe siedzenie, dzięki temu nasz kręgosłupa znajduje się w odpowiedniej pozycji. Warto zwrócić uwagę na bardzo dobrą jakość wykonania piłki i użyte do tego celu materiały. To przyjazny dla skóry i środowiska materiał PVC – EcoFriendly, który w składzie nie zawiera substancji toksycznych, metali ciężkich i ftalanów szkodliwych dla zdrowia. Materiał wykazuje doskonałą odporność na zniszczenia jest również antypoślizgowy. Specjalistyczny system ABS chroni użytkownika w przypadku nagłego pęknięcia piłki, przed hukiem i upadkiem. Piłka w tym modelu została przeznaczona dla osób dorosłych i dzieci o wadze do 80 kg na wzrost od 140 cm do 150 cm. W naszym sklepie posiadamy szeroki wybór piłek rehabilitacyjnych na zróżnicowaną wagę i wzrost. Prosimy zapoznać się z ofertą. Również piłki z wypustkami, rogami oraz zwykłe piłki rehabilitacyjne.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- piłka z uchwytem do wszechstronnego zastosowania
- piłka może być wykorzystywana do ćwiczeń, rehabilitacji, jako piłka do zabawy
- bardzo dobrze sprawdzi się do siedzenia zamiast krzeseł, foteli
- polecana dla dzieci i osób dorosłych
- ćwiczenia z piłką bardzo dobre w rehabilitacji osób niepełnosprawnych
- polecana na wady kręgosłupa
- ćwiczenia z piłką wzmacniają mięśnie grzbietu, i poprawiają ogólną kondycję organizmu
- z bezpiecznego, przebadanego laboratoryjnie materiału EcoFriendly
- bez ftalanów, substancji toksycznych
- antypoślizgowa
- z systemem ABS, w którym nie dochodzi do rozerwania piłki
- polecana do zabawy dla dzieci
- na obciążenie wagowe 80 kg
- wzrost od 140 do 150 cm

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali też: