Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Piłeczka do rehabilitacji "jeżyk"

Piłki rehabilitacyjne (jeżyki) bywają również nazywane kolczatkami. Piłeczki powszechnie wykorzystywane przez rehabilitantów na ćwiczenia rąk (dłoni i palców). Piłeczki jeżyki idealnie sprawdzą się również do stosowania na nogi, łydki, ścięgna podkolanowe, do rozluźniania mięśni po treningu. Gumowe kolce na kolczatkach  zapewniają doskonały masaż mięśni głębokich, łagodzą stres, a także wspomagają regenerację tkanek.

Kolczatki działają doskonale jako przyrząd do masażu, poprawiają krążenie krwi, obolałych i zmęczonych mięśni. Dzięki swoje plastyczności działa jako piłeczka antystresowa. Piłeczki rehabilitacyjne wykonane zostały z przyjaznego dla środowiska i skóry człowieka  materiału, który jest bardzo elastyczny. Dodatkowo jeżyki wyposażone zostały w wentyl regulujący twardość piłeczki. Tego rodzaju urządzenia głównie stosowane są przez sportowców szczególnie tenisistów, maratończyków, osoby uprawiające sporty ekstremalne.

Piłeczki, jeżyki rehabilitacyjne coraz częściej wykorzystują osoby starsze, jak i również te których praca bywa bardzo stresująca w celu eliminacji napięcia. Ta mała piłeczka będzie idealna dla każdego, kto potrzebuje skutecznej rehabilitacji ale również możemy stosować ją jako przyrząd odstresowujący. Piłka jest poręczna więc można zabrać ją wszędzie, w podróż samochodem czy samolotem. Jest gwarancją doskonałego odprężenia. Może być stosowana dla dzieci w zabawie czy rehabilitacji. Najlepsze efekty daje kiedy używamy jej w prawidłowy sposób, w tym celu ćwiczenia należy omówić z rehabilitantem.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- służy do masowania, ćwiczeń i zabiegów rehabilitacyjnych
- posiada miękkie wypustki (tzw. "kolce")
- może być stosowana jako przyrząd do masażu całego ciała
- posiada wentyl do regulacji napięcia
- produkt wolny od substancji toksycznych metali ciężkich
- stosowana również jako przyrząd do wyładowywania stresu
- dostępna w kilku rozmiarach
- elastyczny materiał
- poręczna można zabrać ją wszędzie
- dla dzieci i dorosłych


 

Napisz opinię
2017-07-16 16:44:09 - 

Piłka jest bardzo wytrzymała, dobrej jakości tworzywo