Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Piłeczka jeżyk do rehabilitacji i ćwiczeń

Piłeczki rehabilitacyjne z kolcami, (wypustkami). Są przyrządami medycznymi przeznaczonymi do rehabilitacji, ćwiczeń i masażu. Piłeczki rehabilitacyjne bywają określane jako jeżyki i kolczatki. Piłeczki rehabilitacyjne  są najczęściej kojarzone jako przyrządy do ćwiczeń dłoni. Mają jednak znacznie szersze zastosowanie, używane są również w redukcji napięcia mięśni głębokich na całym ciele a szczególnie w obrębie nóg, łydek i kolan.

Doskonale masują całą powierzchnię ciała, redukując napięcie mięśniowe. Piłeczki  rehabilitacyjne są niezastąpione w środowisku sportowym, szczególnie dla piłkarzy, tenisistów, osoby uprawiające ekstremalne sporty, polecane także dla wszystkich mających problemy z krążeniem krwi. Dla osób starszych do ćwiczeń dłoni i koordynacji całego ciała. Jeżyki rehabilitacyjne polecane także dla dzieci. Wytworzone z nieszkodliwego, elastycznego materiału. Ćwiczenia rehabilitacyjne z wykorzystaniem piłeczki należy skonsultować ze specjalistą rehabilitantem

Piłeczki rehabilitacyjne eliminują napięcie mięśniowe i zapewniają skuteczne odprężenie. Jeżyki mają wbudowany wentyl przy, którego użyciu możliwa jest regulacja ciśnienia w piłeczce i dostosowanie jej do własnych potrzeb. W naszym sklepie posiadamy bogatą gamę rozmiarową piłeczek do rehabilitacji. Prezentowana na zdjęciu kolczatka to rozmiar o średnicy 9 cm, każdy indywidualnie może dopasować do siebie rozmiar i stopień nacisku (przez regulacje wentylka).

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- przeznaczone do rehabilitacji i masażu całego ciała
- wypustki na powierzchni doskonale pobudzają czucie i krążenie krwi
- wyprodukowana z bezpiecznego materiału
- służy jako anty odstresowywacz
- idealnie łagodzi napięcie mięśniowe
- posiada wbudowany wentyl, umożliwiający regulację ciśnienia
- poprawia koordynację ruchową
- jest bardzo elastyczna i przyjemna w użytkowaniu
- piłeczka dostępna w kilku rozmiarach i kolorach
- atrakcyjna cena

  

Napisz opinię
2017-07-16 16:43:48 - 

Piłka ma ciekawe wypustki, które nie niszczą się przy dłuższym stosowaniu