Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Popularne piłeczki rehabilitacyjne jeżyki idealnie rozładowujące stres

Piłeczki rehabilitacyjne z kolcami mogą Państwo znaleźć również pod nazwą jeżyki, kolczatki. To popularne urządzenia medyczne wykorzystywane najczęściej w rehabilitacji dłoni, ale także całego ciała. Polecane w masażu mięśni głębokich nóg, w obrębie łydek, ścięgien podkolanowych. Sprawdzą się w masażu pobudzającym słabe krążenie krwi, doskonale regenerują i eliminują napięcie mięśniowe. Miękkie wypustki na powierzchni piłeczki bardzo dobrze pobudzają receptory czuciowe.

Regularne stosowanie piłeczki - jeżyka znacznie eliminuje uczucie stresu i napięcia mięśniowego, powoduje rozluźnienie i skuteczne odprężenie. Piłeczki rehabilitacyjne są bardzo popularne wśród sportowców, często stosowane przez tenisistów, koszykarzy, osoby uprawiające wspinaczkę, a także piłkarzy. Kolczatki sprawdzą się również u osób z zaburzeniami czucia szczególnie dłoni, poprawiając krążenie krwi. Polecane dla osób starszych poprawiają koordynację ruchową.

Mogą być wykorzystywane przez dzieci, w rehabilitacji ze względu na bezpieczny materiał nie zawierający szkodliwych substancji. Jeżyki rehabilitacyjne skutecznie redukują napięcie u osób narażonych na codzienny stres. Kolczatki rehabilitacyjne posiadają wbudowany wentyl, który odpowiada za regulację ciśnienia w piłeczce. Piłeczki rehabilitacyjne w naszym sklepie dostępne są w kilku rozmiarach i kolorach, prosimy o zapoznanie się z ofertą.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- przeznaczona do masażu i ćwiczeń rehabilitacyjnych
- posiada gumowe kolce pobudzające krążenie
- można stosować ją do masażu całego ciała
- wbudowany wentyl umożliwiający regulację ciśnienia
- wytworzona z bezpiecznych materiałów
- powoduje rozluźnienie i odprężenie
- idealna dla rozładowywania napięcia stresowego
- w szerokiej gamie rozmiarów
- dostępna w kilku kolorach


Napisz opinię
2017-07-16 16:43:22 - 

Produkt praktyczny i w niskiej cenie

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali też: