Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Piłeczka do rehabilitacji z kolcami "jeżyk"

Piłeczki rehabilitacyjne to nie tylko doskonałe urządzenia rehabilitacyjne ale także spisują się idealnie w masażu i jako rozładowywacz napięcia stresu. Najczęściej wykorzystywane są przez rehabilitantów w ćwiczeniach rąk (palce), nóg szczególnie w obrębie łydek, ścięgna podkolanowe w rozluźnianiu mięśni np. po treningu. Kolce gumowe umieszczone na piłce wspomagają regenerację mięśni głębokich podczas masażu.

Spełniają również funkcję poprawiającą słabe krążenie krwi. Doskonale łagodzą obolałe i zmęczone mięśnie, przynosząc natychmiastową ulgę. Piłeczki rehabilitacyjne, kolczatki to bezpieczne produkty, do ich produkcji użyto tworzywa wolnego od substancji toksycznych i metali ciężkich, dzięki temu mogą używać je również dzieci. Materiał jest elastyczny, nadaje odpowiednią plastykę produktowi. Piłeczki rehabilitacyjne zazwyczaj stosowane są przez osoby aktywnie fizycznie szczególnie sportowców np. tenisistów, osoby uprawiające sporty ekstremalne.

Polecane są również dla osób starszych dla poprawy sprawności dłoni, a także dla osób mających bardzo stresująca pracę jako anty odstresowywacz. Piłeczka jeżyk ze względu na niewielkie rozmiary jest idealna do zabrania w podróż samolotem, samochodem, można używać ją również w pracy. Dla uzyskania najlepszych efektów rehabilitacyjnych za pomocą kolczatek, należy wykonywać ćwiczenia zalecane przez lekarza specjalistę. Piłeczki w naszym sklepie dostępne są w kilku rozmiarach, prezentowany na zdjęciu rozmiar kolczatki to 7cm. Posiadają specjalny wentyl do regulacji napięcia, ciśnienia w piłce.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- służy do masowania, ćwiczeń i zabiegów rehabilitacyjnych
- wypustki (tzw. kolce) pobudzają czucie i krążenie 
- może być stosowana jako przyrząd do masażu całego ciała
- posiada wentyl do regulacji napięcia
- przynoszą natychmiastową ulgę
- produkt wolny od substancji toksycznych i metali ciężkich
- stosowana również jako przyrząd do wyładowywania stresu
- dostępnych w różnych rozmiarach
- zajmują mało miejsca można zabrać je w podróż

Napisz opinię
2017-07-16 16:45:27 - 

Piłka jest wytrzymała, kolce nie niszczą się. Ciekawe kolory