Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Piłeczka jeżyk, kolczatka do rehabilitacji (MB-6)-6 cm

Piłeczka z kolcami - (jeżyk), może być używana jako przyrząd do masowania całego ciała. Kolczatka jest idealnym narzędziem w walce ze stresem, dzięki niej możemy uwolnić się od napięcia i zrelaksować poprzez masaż mięśni głębokich. Piłeczki jeżyki doskonale nadają się do stosowania na mięśnie kręgosłupa, nóg, pod łydki, ścięgna podkolanowe.

Jeżyki rehabilitacyjne wykorzystuje się również do poprawy krążenia krwi. Mogą być stosowane w redukcji obolałych i zmęczonych mięśni. Często używane przez rehabilitantów i fizjoterapeutów w ćwiczeniach rehabilitacyjnych również całego ciała. Piłeczki są również użytkowane przez sportowców, głównie tych narażonych na częste kontuzje w obrębie dłoni np. tenisistów, siatkarzy, a także osoby uprawiające sporty ekstremalne i pracujące na komputerze. Polecana osobom starszym na zanik mięśni i ogólną koordynację.

Bardzo dużo osób narażonych na codzienny stres w pracy odstresowuje się przy pomocy tej małej piłeczki. Piłka jest idealnym odstresowywaczem, w domu czy pracy. Doskonale sprawdzi się w podróży samochodem, pociągiem czy samolotem. To małe nie zastąpione urządzenie, które bardzo szybko eliminuje stres. Piłeczka jeżyk została wykonana z bezpiecznego przyjaznego dla środowiska materiału. Nie zawiera szkodliwych substancji, dzięki czemu mogą używać jej nawet dzieci do rehabilitacji poprzez zabawę.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- przeznaczona do ćwiczeń i zabiegów rehabilitacyjnych
- może być wykorzystywana w masażu całego ciała
- dla dzieci i dorosłych
- posiada elastyczne wypustki
- zawiera bezpieczny dla użytkownika materiał
- z regulowanym napięcie  wentylkiem
- polecana jako przyrząd odstresowujący
- występuje w kilku rozmiarach
- lekka i poręczna
- może być używana dla dzieci w zabawie przez rehabilitację


 

Napisz opinię
2017-07-16 16:45:02 - 

Kolce nie drażnią skóry tylko przyjemnie ją stymulują. Fajna rzecz