Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Małe piłeczki rehabilitacyjne o średnicy 5 cm

Piłeczki rehabilitacyjne nazywane jeżykami to niewielkie przyrządy wykorzystywane w rehabilitacji najczęściej rąk, okazuje się jednak, że doskonale sprawdzają się w masażu całego ciała. Polecane w rozluźnianiu mięśni łydek, uda, stóp czy kręgosłupa. Piłeczki doskonale poprawiają krążenie krwi i zaburzenia przemiany materii. Kolce na powierzchni spełniają funkcję pobudzającą  receptory czuciowe.

Piłeczka jeżyk sprawdza się doskonale jako przyrząd odstresowujący, dla osób prowadzących stresujący tryb życia. Ze względu na niewielkie rozmiary o 5 cm średnicy, piłeczka zmieści się w każdej torebce. Idealna w podróży samochodem czy pociągiem. Wytworzona z bezpiecznego materiału PVC ECOfriendly, nie zawiera szkodliwych składników, mogą stosować ją dzieci. Kolczatki tak również bywają określane te małe piłeczki posiadają regulację ciśnienia powietrza, poprzez malutki wentylek, dzięki temu możemy dostosować odpowiednią twardość do własnych preferencji.

Kolczatki powszechnie stosowane w gabinetach rehabilitacyjnych i fizjoterapeutycznych, jako narzędzie rehabilitacyjne. Zalecane są również w ćwiczeniach dłoni dla osób starszych, dla poprawy koordynacji ruchowej, zapobiegają zanikowi mięśni, przy systematycznym używaniu. Jeżyki rehabilitacyjne dostępne są w naszym sklepie, w szerokiej gamie rozmiarów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego bogatego asortymentu medycznego.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- używana w gabinetach rehabilitacyjnych i fizjoterapeutycznych
- do zabiegów rehabilitacyjnych i ćwiczeń
- idealna w masażu całego ciała
- dla dorosłych i dzieci
- posiada małe kolce, wypustki masujące, pobudzające krążenie
- z bezpiecznego materiału
- regulacja ciśnienia za pomocą wentyla
- zmniejsza napięcie stresu
- dostępna w wielu rozmiarach  
- prezentowana piłeczka o średnicy 5cm
- malutka można zabrać ją wszędzie


Napisz opinię
2017-07-16 16:44:34 - 

Produkt stosuję do ćwiczeń dłoni po urazie. Sprawdza się dobrze

2020-03-23 15:13:49 - 

Doskonała piłeczka do masażu stóp jak dla mnie.