Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Popularna piłka rehabilitacyjna z wypustkami

Piłki rehabilitacyjne z wypustkami w rozmiarze 20cm, wzbogacone o gumowe kolce (wypustki), to doskonałe narzędzie rehabilitacyjne dla dzieci i dorosłych. Dzięki zastosowaniu wypustek w konstrukcji piłki, spełnia ona funkcję jako narzędzie masujące, pobudzające strefy reflektoryczne na skórze. Piłki rehabilitacyjne głównie przeznaczone są dla osób, które chcą poprawić ogólną kondycję fizyczną oraz w rehabilitacji ruchowej.

Piłki do rehabilitacji z wypustkami przy systematycznych ćwiczeniach pozwalają również na pozbycie się nadprogramowych kilogramów. Sprawdzą się idealnie dla dzieci i dorosłych, w ćwiczeniach rehabilitacyjnych, ogólnych ćwiczeniach rozwojowych i zabawie. Kolorowe piłki z wypustkami są sprzętem do ćwiczeń, który powoduje, że aktywność fizyczna nie jest nudna i wykonujemy ją chętniej. Sprawdza się bardzo dobrze w rehabilitacji schorzeń kręgosłupa, kolan oraz rozciągania mięśni. Tworzywo, z którego zostały wyprodukowane piłki rehabilitacyjne z wypustkami to bezpieczny materiał nieszkodliwy dla człowieka i środowiska, nie zawiera metali ciężkich.

Średnica piłki widocznej na zdjęciu to 20cm, idealna dla dzieci, maksymalne obciążenie tej piłki to 30 kg. W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór asortymentu rehabilitacyjnego w postaci piłek, w różnych kolorach i rozmiarach, z wypustkami i bez, w zależności od preferencji. Piłki wykorzystywane są w rehabilitacji i ćwiczeniach fizycznych w gabinetach rehabilitacyjnych, fizjoterapeutycznych czy klubach fitness. Piłki masujące mogą być również stosowane w ćwiczeniach na basenie.

 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- posiada wypustki na powierzchni, które delikatnie masują i poprawiają krążenie
- przeznaczona do terapii i rehabilitacji mającej na celu poprawę zdrowia
- idealna do masażu całej powierzchni ciała
- polecana w bólach mięśni i kręgosłupa
- może być użytkowana przez dzieci i dorosłych
- sprawdzi się w rehabilitacji kolan i łokci
- pozwala utrzymać sprawność fizyczną w dobrej formie
- z nieszkodliwego elastycznego tworzywa
- w rozmiarze 20cm
- maksymalne obciążenie 30 kg

 

Napisz opinię
2017-07-16 16:46:36 - 

Piłka ładnie wygląda i spełnia swoje zadanie