Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Popularne piłki rehabilitacyjne szerokiego zastosowania

Piłki rehabilitacyjne od lat z powodzeniem wykorzystywane są w gabinetach rehabilitacyjnych, co raz bardziej popularne stają się również w fitnessie. Piłki służą do wykonywania ćwiczeń mających na celu poprawę koordynacji ruchowej. Piłka pomaga rozwijać mięśnie głębokie i zapobiega ich zanikowi w przypadku unieruchomienia niektórych partii ciała. Piłka rehabilitacyjna jest doskonałym narzędziem dla wszystkich, którzy chcą utrzymać sprawność fizyczną.

Ten model ze względu na niewielkie rozmiary będzie idealnym narzędziem w rehabilitacji i ćwiczeniach zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Piłka rehabilitacyjna może służyć również w treningach ogólnorozwojowych i zajęciach z fitnessu tak zwanego fitball oraz w zabawie. Ćwiczenia przy użyciu piłki niezwykle skutecznie rozwijają mięśnie i pomagają w rehabilitacji, przy czym dają dużo dobrej zabawy. Polecane szczególnie w rehabilitacji pourazowej i bólach kręgosłupa. 

Piłki rehabilitacyjne medyczne zakupione w naszym sklepie są produktami bezpiecznymi wykonanymi z nieszkodliwego dla naszego zdrowia tworzywa. Ponadto są bardzo elastyczne i wytrzymałe, maksymalne obciążenie tego modelu o średnicy 20 cm to 30 kg. Wykonywanie ćwiczeń rehabilitacyjnych z piłką należy omówić z lekarzem prowadzącym rehabilitację, bądź zasięgnąć porady w wyspecjalizowanych gabinetach fizjoterapeutycznych, tak aby uzyskać najlepsze efekty leczenia.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- szeroki zakres zastosowania
- poprawia koordynację ruchową i ogólną kondycję ciała
- stosowana w wielu ćwiczeniach i terapiach
- idealna dla osób chcących zachować sprawność fizyczną
- polecana dla dzieci i dorosłych
- zalecana w chorobach mięśni, kręgosłupach i po urazach itd.
- maksymalne obciążenie 30 kg
- w wielu rozmiarach
- wytrzymały i elastyczny materiał
- w kilku kolorach


 

Napisz opinię
2017-07-16 16:47:04 - 

Piłka jest wytrzymała na obciążenia i uciski