Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Piłka rehabilitacyjna o średnicy 25 cm, przeznaczona do wszechstronnego użytku

Piłki rehabilitacyjne znanej i cenionej na rynku firmy produkującej asortyment medyczny, rehabilitacyjny to sprawdzone i bezpieczne produkty dla każdego. Piłki zostały wytworzone z przyjaznego dla środowiska i człowieka tworzywa, nie zawierającego szkodliwych substancji, dlatego mogą być użytkowane przez dzieci. Piłki rehabilitacyjne są najczęściej używane w gabinetach rehabilitacyjnych i  w klubach fitness.

W gabinetach rehabilitacyjnych i fizjoterapeutycznych najczęściej piłki używa się w poprawie koordynacji ruchowej całego ciała, głównie polecana przy rozciąganiu mięśni, oraz w ćwiczeniach pourazowych, bólach kręgosłupa. Piłki rehabilitacyjne zyskują popularność w ćwiczeniach ruchowych w ośrodkach fitness, pozwalają przy systematycznych ćwiczeniach na redukcję wagi. Ćwiczenia przy użyciu piłki doskonale sprawdzą się w codziennej aktywności fizycznej dla każdego. Poprawność wykonywania ćwiczeń rehabilitacyjnych, mających pomóc w dolegliwościach zdrowotnych należy skonsultować z fizjoterapeutą lub rehabilitantem.

Piłki medyczne w rozmiarze 25 cm, nadają się do ćwiczeń dla osób dorosłych i dzieci, obciążenie tego modelu wynosi max. 30 kg. Piłka jest doskonałym narzędziem rehabilitacyjnym, ale może służyć również do zabawy. Piłki posiadają bardzo elastyczny i trwały materiał, odporny na uszkodzenia. Piłki rehabilitacyjne zostały wyposażone w wentyl do pompowania, piłkę można dostosować do  indywidualnych potrzeb poprzez odpowiednie ciśnienie, które uzyskamy przez pompowanie.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- piłki poprawiają koordynację ruchową
- wykorzystywane w gabinetach rehabilitacyjnych, fizjoterapeutycznych i klubach fitness
- wzmacniają mięśnie
- piłki znanego producenta medycznego (bezpieczne dla użytkowników)
- dla dzieci i dorosłych
- polecane w wielu terapiach i ćwiczeniach
- dla wszystkich, którzy chcą zachować sprawność fizyczną
- polecane w chorobach mięśni, kręgosłupa itp.
- max. obciążenie 30 kg
- wykonane z nieszkodliwego materiału
  

 

Napisz opinię
2017-07-16 16:46:16 - 

Piłka posiada tak wiele zastosowań, że długo zajęłoby mi je wymieniać. Super sprawa