Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Duża piłka do rehabilitacji Armedical

Piłka rehabilitacyjna jest przyrządem medycznym najczęściej wykorzystywanym w rehabilitacji lub ćwiczeniach fizycznych. Piłki Armedical należą do bezpiecznych, posiadają bardzo dobrą przyczepność do podłoża. Tworzywo z jakiego zostały wykonane nie zawiera toksycznych związków, dzięki temu jest bezpieczna dla człowieka jest to szczególnie istotne, kiedy z piłki korzystają małe dzieci. Najczęstsze zastosowanie piłek to ćwiczenia ogólnorozwojowe, wzmacniające czy odchudzające. W rehabilitacji piłka również podsiada wszechstronne zastosowanie. Bardzo często wykorzystywana bywa w terapiach układu mięśniowego, kostno - stawowego, doskonale sprawdza się również dla osób ze schorzeniami neurologicznymi. Niekiedy pomocna bywa przy zespołach mięśniowych, kręgosłupa, po różnego rodzaju urazach, pozwala powrócić do szybszej sprawności.

Piłka tego typu może być stosowana dla kobiet w ciąży przy rozluźnianiu mięśni, pozytywnie wpływając na poród naturalny. Piłka rehabilitacyjna Armedical idealnie sprawdzi się w czasie zabawy z dziećmi. Oprócz wszystkich wyżej wymienionych zastosowań piłka może po prostu służyć do siedzenia przy biurku czy podczas oglądania tv. Piłka wymusza prawidłowe siedzenie, dzięki temu minimalizuje powstawanie wad postawy, które najszybciej rozwijają się w wieku szkolnym. Piłka GM-75 Classic może posłużyć jako przyrząd również w ćwiczeniach korekcyjnych dla dzieci i dorosłych. W wielu placówkach dydaktycznych stosowana jako dodatkowe urozmaicenie aktywności fizycznej. 

Piłka do ćwiczeń w tym modelu to dobrej jakości sprawdzony asortyment medyczny przeznaczony do wszechstronnego zastosowania. Piłki od Armedical występują w kilku rozmiarach do wyboru, posiadają różne średnice, a każda z nich przeznaczona jest dla osób o konkretnym wzroście. Prezentowana w tej ofercie piłka medyczna odpowiednia będzie dla osób o wzroście 175 do 180 cm, obciążenie wagowe w tym przypadku nie powinno przekraczać 250 kg. W naszym medycznym sklepie znajdą Państwo bogaty asortyment jeżeli chodzi o piłki, posiadamy duże piłki medyczne gładkie z wypustkami, mniejsze, jak i również piłeczki jeżyki oraz inny sprzęt medyczny.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- piłka medyczna Armedical
- przeznaczona do ćwiczeń, rehabilitacji
- ćwiczenia z piłką pozwalają wzmocnić mięśnie całego ciała
- pomocna w rehabilitacji po różnego rodzaju chorobach przy zwyrodnieniach
- wykorzystywana w terapii dla osób z zaburzeniami neurologicznymi
- piłka idealna do zabawy
- wykorzystywana w ćwiczeniach fizycznych w domu, szkole, ośrodkach sportowych
- może być pomocna dla kobiet w czasie w ciąży
- ćwiczenia z piłką pozwalają ujędrnić ciało i pozbyć się nadprogramowych kilogramów
- pomocna jako przyrząd w ćwiczeniach korekcyjnych
- bardzo dobra do siedzenia wymusza prawidłową postawę kręgosłupa
- piłka o średnicy 75 cm
- przeznaczona dla osób dorosłych o wzroście 175-180 cm
- waga obciążeniowa 250 kg

Napisz opinię
2017-07-16 16:54:42 - 

Ćwiczę na tej piłce podczas ciąży, zauważyłam mniejsze bóle pleców. Polecam przyszłym mamom