Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Dobrej jakości piłka do ćwiczeń i rehabilitacji ARmedical

Piłki Armedical to bardzo dobre piłki rehabilitacyjne, które możemy stosować w wielu ćwiczeniach. Mogą posłużyć jako doskonałe wprowadzenie do ćwiczeń ogólnorozwojowych w domu czy na zajęciach. Bardzo dobrze sprawdzają się w różnego rodzaju ćwiczeniach rehabilitacyjnych pozwalają wzmocnić mięśnie nóg, rąk, kręgosłupa, oraz poprawić ogólną koordynację ruchową. Ćwiczenia z piłkami zalecane również dla osób z problemami neurologicznymi. W niektórych przypadkach rehabilitacja z zastosowaniem piłek powinna odbywać się pod kontrolą lekarza prowadzącego lub fizjoterapeuty. Piłki idealnie nadają się jako rozgrzewka w ćwiczeniach w domu, szkole czy na siłowni. Bardzo popularny w ostatnim czasie jest tzw. fitball. To rodzaj aktywności fizycznej łączącej fitness z wykorzystaniem piłek. Zastosowanie piłek pozwala urozmaicić każdą aktywność fizyczną w domu czy szkole.

Piłki Armedical mogą być bardzo pomocne w ćwiczeniach dla kobiet ciężarnych, dzięki temu mogą również przyczynić się do mniej bolesnego porodu. Warto wykorzystywać piłki podczas treningu, ponieważ doskonale wzmacniają mięśnie a do tego pozwalają pozbyć się nadprogramowych kilogramów. Piłki są również doskonałą formą relaksu, polecane dla każdego a zwłaszcza osób prowadzących stresujący tryb życia. Ćwiczenia relaksacyjne z piłkami pozwalają rozluźnić napięte mięśnie i poczuć dogłębne rozluźnienie. W takim przypadku można kłaść się na piłce, turlać tutaj istnieje bardzo duża dowolność. Bardzo dobre do siedzenia, ponieważ wymuszają zachowanie prawidłowej postawy kręgosłupa. Często stosowane w ćwiczeniach korekcyjnych dla dzieci. Warto zauważyć, iż piłki Armedical należą do bezpiecznego asortymentu medycznego. Powstały z nietoksycznego tworzywa, dzięki temu są bezpieczne dla skóry, nie wywołują reakcji alergicznych. Jest to istotna informacja, ponieważ bardzo wiele tanich piłek powstaje z toksycznego materiału, który nie jest obojętny dla naszej skóry a zwłaszcza dzieci.

Koleją zaletą piłek Armedical jest ich bardzo dobra przyczepność do podłoża, dzięki temu piłka nie ślizga się , tym samym ogranicza możliwość upadku. Piłki do ćwiczeń, które prezentujemy w naszym sklepie to piłki rehabilitacyjne dobrej jakości polecane dla dzieci i dorosłych. Jak widać piłki należą do asortymentu medycznego mającego szerokie zastosowanie w różnego rodzaju ćwiczeniach i rehabilitacji. Piłki posiadają różne średnice, które przeznaczone zostały dla osób o konkretnym wzroście. W tej ofercie prezentujemy Państwu piłkę medyczną o średnicy 65 cm, która będzie odpowiednia dla osób mierzących 160-175 cm. Posiadamy również piłki o innych średnicach mniejszych i większych. Zapraszamy do obejrzenia oferty i skorzystania z zakupu.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- piłka rehabilitacyjna Armedical
- do ćwiczeń ogólnorozwojowych i rehabilitacji
- pomocna w schorzeniach neurologicznych
- pomaga zwiększyć mobilność ciała
- doskonale wzmacnia mięśnie rąk, nóg, kręgosłupa
- bardzo dobra dla osób chcących zadbać o ogólny stan zdrowia
- wykorzystywana w ćwiczeniach korekcyjnych
- może posłużyć do siedzenia, pozwala zachować pra
widłową postawę kręgosłupa
- powstała z bezpiecznego i nietoksycznego materiału
- wysoce przyczepna do podłoża
- pomocna dla kobiet w ciąży
- przeznaczona na 160-175 cm
- średnica piłki 65 cm
- obciążenie wagi 250 kg