Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Piłka do ćwiczeń i rehabilitacji

Piłki, które prezentujemy w naszym sklepie to piłki medyczne wysokiej jakości. Warto zaznaczyć, iż powstały z bezpiecznych nietoksycznych materiałów. Dzięki temu nadają się do wykorzystania nawet przez małe dzieci, dla których związki toksyczne są bardzo niebezpieczne. Należy zwracać na to uwagę, ponieważ na rynku jest bardzo wiele tanich piłek, które mogą być niebezpieczne dla naszego zdrowia. Ty, bardziej, że na piłce wykonuje się szereg ćwiczeń, które mają bezpośredni kontakt z ciałem. Piłki Armedical można stosować wszechstronnie w ćwiczeniach ogólnorozwojowych jak i również w zajęciach rehabilitacyjnych. W ćwiczeniach bardzo dobrze sprawdzają się dla osób, które chcą wzmocnić poszczególne partie ciała jak nogi, ręce, kręgosłup.

Idealne dla osób chcących pozbyć się nadprogramowych kilogramów. Bardzo dobre dla osób z problemami neurologicznymi, wadami kręgosłupa, po różnego rodzaju chorobach, wypadkach. Ćwiczenia z piłką pozwalają poprawić ogólną koordynację ruchową. Zalecane dla kobiet w ciąży, systematyczne ćwiczenia z piłką mogą przyczynić się do mniej bolesnego porodu. Piłki rehabilitacyjne mogą być stosowane w ćwiczeniach na basenie, do siedzenia przed tv czy biurkiem, również w pracy. Doskonale sprawdzają się jako narzędzie relaksacyjne, pozwalają się odprężyć po męczącym dniu. Piłki stają się coraz bardziej popularnym elementem ćwiczeń, bardzo często wykorzystywane w nowej odmianie treningu tzw. fittball wykorzystującym elementy fitness i piłkę.  Idealnie nadają się również do ćwiczeń na basenie. Jak widać ich wykorzystanie jest wszechstronne. 

Piłki mogą być stosowane przez każdą osobę o ile nie ma przeciw wskazań zdrowotnych do jej wykorzystania. Piłki Armedical posiadają bardzo dobrą przyczepność do podłogi, dzięki temu minimalizują ryzyko upadku. Piłki ARmedical występują w szerokiej gamie rozmiarów i co ważne, każdy rozmiar średnicy rekomendowany jest do konkretnego wzrostu. Niniejsza oferta dotyczy piłki GM 55 Classic o średnicy 55 cm, która została przeznaczona dla osób o wzroście 150-160 cm, obciążenie wagowe użytkownika nie powinno przekraczać 250 kg. W naszej ofercie sklepu medycznego posiadamy również inne rozmiary tego samego modelu piłki medycznej oraz wiele innych jak np. piłki z wypustami, czy piłki jeżyki, oraz piłki do masażu punktowego i wiele innych przyrządów rehabilitacyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- piłka do ćwiczeń i rehabilitacji
- dla osób z wadami kręgosłupa
- polecana po różnego rodzaju operacjach, zabiegach jako forma rehabilitacji
- piłka dla każdego kto chce zadbać o swoje zdrowie
- ćwiczenia z piłką zalecane dla kobiet ciężarnych
- pozwala poprawić koordynację ruchową
- piłka doskonała do masażu
- wykorzystywana w ćwiczeniach fittball
- zalecana przy korekcji wad postawy
- bardzo dobra do siedzenia, wymusza prawidłową postawę kręgosłupa
- nie zawiera toksycznych związków, bezpieczna
- średnica 55 cm
- przeznaczona na wzrost 150 - 160 cm
- obciążenie wagowe do 250 kg

 

Napisz opinię
2017-07-16 16:53:40 - 

Zaletą jest to, że ćwiczenia na piłce angażują wiele partii ciała a nie męczą