Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Bardzo duża piłka medyczna

Bardzo dobra piłka rehabilitacyjna z specjalistycznym systemem ABS, który chroni przed nagłym pęknięciem i hukiem. W przypadku pęknięcia piłki, powietrze z niej uchodzi bardzo powoli. Dzięki temu jest bezpieczniejsza niż zwykłe tanie piłki, bardzo często powodujące rozerwanie i nagłą utratę powietrza mogącą przyczynić się do niekontrolowanego upadku. Dodatkowo piłka posiada bardzo dobrą przyczepność do podłoża ograniczającą ślizganie się. Piłka Armedical to bezpieczny i sprawdzony asortyment medyczny, z którego mogą korzystać dzieci i osoby dorosłe. Doskonała jako element treningu ogólnorozwojowego jak i również jako piłka rehabilitacyjna. Piłka bardzo często wykorzystywana w treningu tzw. fitball łączącego elementy fitnessu z zastosowaniem piłki.

Piłka  medyczna Armedical doskonale sprawdza się w ćwiczeniach wzmacniających mięśnie, nóg, rąk, brzucha, kręgosłupa. Ćwiczenia z piłką pozwalają zachować odpowiednią kondycję, również pozbyć się zbędnych kilogramów. Więc jak najbardziej odpowiednia dla osób z nadwagą. Pomocna bywa również dla kobiet ciężarnych, pozwala rozluźnić mięśnie, ćwiczenia z piłką również mogą  przyczynić się do mniej bolesnego porodu. Piłka bywa bardzo często wykorzystywana jako element ćwiczeń korekcyjnych dla dzieci i dorosłych. Może posłużyć do siedzenia zamiast krzesła, co istotne to wymusza zachowanie prawidłowej postawy kręgosłupa, ograniczając występowanie wad. Piłka doskonale nadaje się do zabawy dla dzieci, może być również wykorzystywana na zajęciach w basenie.

Piłki rehabilitacyjne są coraz częściej stosowane w placówkach dydaktycznych jako urozmaicenie różnego rodzaju zajęć. Piłka Armedical bardzo dobrze sprawdza się jako forma relaksu, można się na niej położyć, turlać i wykonywać szereg innych relaksujących ćwiczeń. Piłki do ćwiczeń tego typu można stosować wszechstronnie. Armedical stworzyło bardzo szeroką bazę piłek o zróżnicowanej strukturze i kształcie. W naszej ofercie również posiadamy szeroki rodzaj asortymentu jeżeli chodzi o piłki, dostępne w różnych rozmiarach. Niniejsza oferta dotyczy piłki z systemem ABS. Jest to model ABS-85, średnica wynosząca 85 cm, piłka przeznaczona na wzrost 185 cm na max. obciążenie wagowe 300 kg. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszego asortymentu i zakupu. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- piłka rehabilitacyjna Armedical
- przeznaczona do wszechstronnego zastosowania w ćwiczeniach i rehabilitacji
- pozwala wzmocnić mięśnie całego ciała
- bardzo dobra po urazach, chorobach ograniczających ruchomość ciała
- pozwala poprawić ogólną koordynację ciała
- zalecana w ćwiczeniach dla kobiet w ciąży
- doskonała jako forma relaksu i odprężenia
- polecana do zabawy dla dzieci i dorosłych
- bardzo dobra w czasie siedzenia wymusza prawidłową postawę ciała
- posiada specjalistyczny system ABS chroniący przed nagłym pęknięciem 
- średnica 85 cm 
- odpowiednia dla osób o wzroście powyżej 185 cm
- na max. obciążenie wagi 300 kg

Napisz opinię
2017-07-16 16:53:10 - 

Piłka idealnie nadaje się do odchudzania