Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Duża piłka rehabilitacyjna od ARmedical

Piłki zazwyczaj kojarzą się nam z zabawą czy sportem grupowym. Jednak istnieją piłki medyczne, które zostały przeznaczone zarówno do rehabilitacji jak i również ćwiczeń ogólnorozwojowych. Mowa w tym przypadku o piłkach ARmedical. Są to specjalistyczne piłki powstałe z bezpiecznych materiałów, przeznaczone do różnego rodzaju ćwiczeń. Piłki medyczne znajdują zastosowanie w rehabilitacji po urazach, różnego rodzaju chorobach związanych z ograniczeniem ruchowym kończyn dolnych, górnych itp. schorzeniach. Polecane dla osób z problemami neurologicznymi. Bardzo dobrze sprawdzają się dla osób z wadami kręgosłupa stanowią podstawę niektórych ćwiczeń korekcyjnych. Co ważne piłki pozwalają wyrobić nawyk prawidłowego siedzenia ograniczając garbienie się, polecane w siedzeniu przy biurku, w pracy, domu i innych miejscach.

Piłki do ćwiczeń doskonale wzmacniają mięśnie rąk, nóg i innych części ciała. Piłki bardzo dobrze sprawdzają się w ćwiczeniach ogólnorozwojowych. Doskonałe podczas zabawy dla dzieci i osób dorosłych. Mogą być stosowane w ćwiczeniach na basenie. Pomocne dla osób chcących pozbyć się nadprogramowych kilogramów. Piłki bardzo często zalecane są dla kobiet w ciąży, ćwiczenia przy ich użyciu mogą zmniejszyć bolesność w czasie naturalnego porodu. Piłki przeznaczone są do wszechstronnego użytku, coraz częściej stosowane w fittball rodzaj treningu wykorzystujący elementy fitnessu i piłki. Piłki dostępne są w różnych rozmiarach, każdy rozmiar dedykowany jest dla osób o określonym wzroście. Przy doborze piłki należy kierować się swoim wzrostem lub osoby dla, której piłka ma być przeznaczona.

Niniejsza oferta dotyczy rozmiaru o średnicy 75 cm, który został dedykowany dla osób mierzących od 175 do 185 cm. Tworzywo z jakiego zostały wykonane piłki jest bezpieczne i nietoksyczne, dodatkowo piłka została wyposażona w system ABS. Jest to specjalistyczny system chroniący piłkę przed nagłym rozerwaniem, w przypadku jej przebicia powietrze uchodzi bardzo powoli, co jest bezpieczniejsze dla użytkownika. Piłka ABS 75 ARmedical bardzo dobrze trzyma się nawierzchni ograniczając tym samym ryzyko upadku. W naszym sklepie znajdą Państwo szeroką gamę piłek Armedical w różnych rozmiarach, o zróżnicowanej strukturze i kształcie.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- duża piłka ARmedical
- przeznaczona do wszechstronnego zastosowania
- stosowana między innymi w terapiach układu mięśniowego, kostno-stawowego oraz schorzeń neurologicznych
- bardzo dobra dla osób z chorobami mięśni, kręgosłupa, po urazach itp.
- zalecana dla kobiet w ciąży
- doskonale sprawdza się w ćwiczeniach korekcyjnych dla dzieci i dorosłych
- może służyć do siedzenia wymuszając prawidłową postawę kręgosłupa
- bardzo dobra do zabawy 
- z systemem ABS chroniącym przed nagłym rozerwaniem 
- wysoce przyczepna do podłogi ogranicza ryzyko upadnięcia
- średnica 75 cm
- na wzrost dla osób od 175 do 185 cm 


Napisz opinię
2017-07-16 16:55:01 - 

Piłka jest wytrzymała i nie ślizga się na podłożu