Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Średniej wielkości piłka rehabilitacyjna Armedical ABS-65

Piłki Armedical to bardzo dobre piłki medyczne, które zostały przeznaczone do wszechstronnego zastosowania. Piłki tego typu wykorzystywane są do zwykłych aktywności fizycznych w domu, szkole ale są to przede wszystkim piłki rehabilitacyjne. Często stosowane podczas zajęć w rehabilitacji. Doskonale nadają się dla osób z zaburzeniami równowagi, odpowiednie będą dla pacjentów, po przebytych urazach, chorobach, mających różnego rodzaju zwyrodnienia. Piłki bardzo dobrze sprawdzają się dla dzieci i osób dorosłych w przypadku wad postawy. Za pomocą piłek z odpowiednio dobranymi ćwiczeniami możemy wzmocnić mięśnie rąk, nóg, brzucha, grzbietu itp. Piłki medyczne bardzo często polecane są dla kobiet w ciąży, ćwiczenia z tymi przyrządami mogą przyczynić się do ograniczenia bólu w czasie tradycyjnego porodu.

Piłki rehabilitacyjne Armedical mogą być także wykorzystywane do siedzenia zamiast krzesła, fotela, wymuszają prawidłową postawę kręgosłupa, tym samym zapobiegają tworzeniu się krzywizn. Piłki rehabilitacyjne bardzo często pozwalają na odprężenie i rozluźnienie ciała w tym celu można się na nich kłaść, turlać i wykonywać szereg innych rozluźniających ćwiczeń. itp. Piłki bardzo często stosowane w celu urozmaicenia treningów w szkołach, przedszkolach itp. Piłki można stosować wszechstronnie w bardzo wielu ćwiczeniach i czynnościach. Mogą posłużyć również do ćwiczeń w basenie. Piłki w niektórych przypadkach szczególnie dla osób z niepełnosprawnościami powinny być stosowane pod okiem specjalisty. Warto zwrócić uwagę na tworzywo z jakiego zostały wykonane jest przyjazne dla człowieka i otoczenia.

Dodatkowo piłki posiadają specjalistyczny system ABS, który chroni przed nagłym rozerwaniem piłki. W przypadku, kiedy piłka zostanie uszkodzona, np. przebita, powietrze zacznie schodzić równomiernie, dzięki temu piłka jest bezpieczniejsza dla użytkownika. Na większe bezpieczeństwo wpływa również bardzo dobra przyczepność piłki do podłoża. Piłki do ćwiczeń  ARmedical występują w kilku rozmiarach do wyboru, każdy rozmiar dopasowany jest do wzrostu np. prezentowana w tej ofercie piłka o średnicy 65 cm będzie odpowiednia dla osób o wzroście 160-175 cm. W sklepie posiadamy również inne model piłek do wyboru mniejsze, lub większe rozmiary, z wypustkami, gładkie, również piłki jeżyki, piłeczki do masażu punktowego i inny rodzaj asortymentu. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- piłka do ćwiczeń i rehabilitacji ARmedical 
- piłka przeznaczona do wszechstronnego zastosowania
- bardzo dobra w rehabilitacji po przebytych urazach
- może być pomocna przy problemach neurologicznych
- dla osób z zaburzeniami równowagi
- piłka pozwala wzmocnić mięśnie rąk, nóg, grzbietu, brzucha itp.
- polecana w ćwiczeniach dla kobiet ciężarnych
- piłka może służyć zamiast krzesła, fotela, wymusza prawidłową postawę kręgosłupa
- bardzo dobra do ćwiczeń i zabawy z dziećmi
- stosowana jako urozmaicenie treningów
- z systemem ABS zapobiegającym rozerwalności 
- średnica piłki 65 cm
- przeznaczona dla osób o wzroście 160 cm - 175 cm

 

 

Napisz opinię
2017-07-16 16:48:51 - 

Piłka jest elastyczna i wytrzymała