Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Piłka rehabilitacyjna ARmedical ABS-55 cm

Piłki medyczne należą do specjalistycznego asortymentu, który został przeznaczony do ćwiczeń ogólnorozwojowych oraz rehabilitacji. Z pomocą piłek można prowadzić rehabilitację w wielu schorzeniach układu ruchowego, również w przypadku zaburzeń neurologicznych. Piłki bardzo dobrze sprawdzają się dla osób mających wady postawy. Mogą być stosowane jako piłki relaksacyjne w celu rozluźnienia całego ciała. W takim przypadku można wykonywać określone ćwiczenia na piłce ale również położyć się na niej, turlać i wykonywać szereg innych relaksacyjnych czynności. Piłki oprócz zastosowania w rehabilitacji idealnie sprawdzają się w ćwiczeniach fizycznych. Coraz więcej możemy spotkać aktywności wykorzystujących piłkę. Bardzo popularna w tzw. treningu fittball, jest to połączenie fitnessu z piłką.

Piłki tego typu doskonale również nadają się do ćwiczeń wodnych. Dla dzieci niezastąpione podczas zabawy w domu i na świeżym powietrzu. Piłki gumowe bardzo dobrze sprawdzają się jako siedziska, można je zastąpić zamiast krzesła czy fotelu w domu, pracy, co ważne to pozwalają wyrobić nawyk prawidłowego siedzenia, nie garbiąc się przy tym. Więc można powiedzieć, że ich zastosowanie jest wszechstronne. Piłki Armedical to piłki bardzo dobrej jakości. Prezentowany model piłki ABS, posiada specjalistyczny system, który chroni piłkę przed nagłym rozerwaniem. Dodatkowo powstała z bezpiecznego dla człowieka i otoczenia tworzywa, Ecofriendly. Piłka posiada również doskonałą przyczepność do powierzchni, dzięki temu jest bezpieczniejsza dla użytkownika. 

Piłka ARmedical do ćwiczeń w tej ofercie w rozmiarze o średnicy wynoszącej 55 cm, każdy rozmiar przeznaczony jest na konkretny wzrost użytkownika, ten model będzie odpowiedni dla osób mierzących 150 do 160 cm. W ofercie posiadamy również większe rozmiary piłki m.in.: 65 cm, 75 cm, czy 85 cm. Również dostępne inne modele piłek, o gładkie powierzchni, z wypustkami, o owalnym kształcie i wiele innych. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia oferty naszego medycznego sklepu i do zakupu.  

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- piłka ARmedical ABS 55 cm
- przeznaczona dla dzieci i dorosłych
- do wszechstronnego zastosowania
- pozwala wzmocnić mięśnie całego ciała
- polecana do siedzenia wymusza prawidłową postawę ciała
- dla osób w rehabilitacji po urazach, chorobach układu ruchu
- sprawdzi się w zaburzeniach neurologicznych
- polecana do zabawy 
- powstała z bezpiecznego tworzywa
- posiada bardzo dobrą przyczepność do powierzchni
- posiada specjalistyczny system ABS chroniący przed nagłym rozerwaniem
- średnica piłki 55 cm
- przeznaczona na wzrost 150-160 cm

 

Napisz opinię
2017-07-16 16:48:28 - 

Tworzywo jest dobre, nie dziurawi się i nie wpływa negatywnie na skórę podczas bliskiego kontaktu