Wczytuję dane...

 

punktor W KILKU SŁOWACH...

Duża piłka do ćwiczeń z wypustkami ARmedical

Piłki jakie prezentujemy w tej ofercie to asortyment medyczny przeznaczony do rehabilitacji i ćwiczeń fizycznych. Pozwalają na wykonywanie różnego rodzaju ćwiczeń rehabilitacyjnych uprawniających pracę dłoni, nóg oraz całego ciała. Bardzo dobre w ćwiczeniach przy wadach kręgosłupa jest to popularny asortyment w ćwiczeniach korekcyjnych dla dzieci i dorosłych. Piłki Armedical doskonale nadają się do siedzenia w domu czy pracy i co ważne wymuszają prawidłową postawę kręgosłupa, zapobiegając tworzeniu się wad postawy. Zastosowanie piłek w ćwiczeniach pozwala na wzmocnienie mięśni i rozluźnienie dlatego też polecana dla osób prowadzących stresujący życia. Ich wypustki na powierzchni pozwalają na dogłębny masaż ciała, doskonale stymulują receptory na całym ciele. 

Piłki rehabilitacyjne idealnie sprawdzają się w ćwiczeniach dla dzieci w domu czy szkole pozwalają na urozmaicenie każdych zajęć. Pomagają poprawić kondycję zdrowotną, odpowiednie ćwiczenia z zastosowaniem piłek pozwalają pozbyć się zbędnych kilogramów, wzmacniając mięśnie całego ciała. Piłki posłużą również do zabawy dla dzieci w domu i na świeżym powietrzu. Bardzo dobrze sprawdzają się także w ćwiczeniach na basenie Należy pamiętać aby w przypadku ćwiczeń rehabilitacyjnych stosować piłkę zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego czy fizjoterapeuty.

Piłki medyczne dostępne są w różnych rozmiarach, każdy rozmiar jest dopasowany do wzrostu. Kupując piłkę należy kierować się wzrostem osoby dorosłej czy dziecka oraz obciążeniem wagowym na jakie została przeznaczona. Piłka rehabilitacyjna w tej ofercie w rozmiarze 75 cm , będzie odpowiednia dla osób o wzroście 175 cm, których waga nie przekracza 250 kg. Piłka Armedical powstała z bezpiecznego tworzywa, które chroni przed nagłym pęknięciem. Dodatkowo materiał nie zawiera toksycznych związków i jest bezpieczny dla dzieci. W naszym medycznym sklepie posiadamy szeroki wybór asortymentu w postaci piłek są to zwykle mniejsze i większe piłki o gładkiej strukturze, piłki z rogami lub uchwytami, z wypustkami również orzeszki czy małe piłeczki nazywane jeżykami.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- duża piłka do ćwiczeń ARmedical
- piłka przeznaczona do ćwiczeń fizycznych i rehabilitacji
- z wypustkami na powierzchni
- doskonale sprawdza się w rehabilitacji dla osób z zaburzeniami czucia, po urazach neurologicznych
- pozwala na dogłębne rozluźnienie ciała, stosowana w masażu
- idealna w ćwiczeniach ogólnorozwojowych, w domu, szkole
- stosowana jako forma rozluźnienia dla kobiet w ciąży
- bardzo dobra dla osób walczących z nadwagą
- odpowiednia do siedzenia, pozwala zachować właściwą postawę ciała
- tworzywo bezpieczne bez toksycznych związków
- średnica 75 cm
- dla osób o wzroście 175

Napisz opinię
2017-07-16 16:49:28 - 

Ma wiele zastosowań. Ja używam do ćwiczeń odchudzających a mąż do rehabilitacji

2020-05-11 14:52:56 - 

super relaks za niewielkie pieniadze