Wczytuję dane...

 

punktor W KILKU SŁOWACH...

Dobrej jakości piłka rehabilitacyjna z wypustkami BMB-65

Piłki rehabilitacyjne to przyrządy medyczne z przeznaczeniem do ćwiczeń i rehabilitacji. Piłki pomocne bywają dla osób, po rehabilitacji w różnego rodzaju urazach, pozwalają powrócić do szybszego zdrowia. Doskonale sprawdzają się przy ćwiczeniach korekcyjnych w wadach kręgosłupa. Piłki rehabilitacyjne z wypustkami na powierzchni pomocne bywają w rehabilitacji osób niepełnosprawnych z zaburzeniami czucia. Piłki doskonale nadają się do ćwiczeń ogólnorozwojowych pozwalają urozmaicić każdy rodzaj treningu. Stosowane w fitnessie, również w odmianie fitnessu tzw. fitball i wielu innych ćwiczeniach.

Piłki rehabilitacyjne coraz częściej wykorzystywane są do ćwiczeń fizycznych w szkołach i innych placówkach dydaktycznych aby urozmaicić formę aktywności fizycznej. Piłki pozwalają nie tylko na ćwiczenia ale również zabawę dla dzieci i dorosłych. Nadają się także do ćwiczeń w basenie. Piłki bardzo dobre do siedzenia pozwalają zachować prawidłową postawę ciała, zapobiegają garbieniu się. Piłki w niektórych przypadkach w rehabilitacji powinny być wykorzystywane z porozumieniem lekarza prowadzącego lub fizjoterapeuty. Model piłki z wypustkami na powierzchni doskonale sprawdza się jako przyrząd do masażu pleców i całego ciała, widoczne na piłce wypustki pozwalają stymulować receptory na ciele. Piłki tego typu sprawdzą się również dla kobiet ciężarnych przy ćwiczeniach rozluźniających przed porodem.

Piłki Armedical powstały z bezpiecznego materiału, który podczas rozerwania nie stwarza niebezpieczeństwa natychmiastowego upadku. Warto również wspomnieć, że materiał użyty do produkcji piłek nie zawiera związków toksycznych dla naszego zdrowia. Piłki przeznaczone do wszechstronnego zastosowanie idealnie sprawdzają się w codziennych ćwiczeniach grupowych i indywidualnych. Piłki przeznaczone są do wszechstronnego zastosowania, posiadają różne rozmiary, dzięki temu można dopasować je zarówno dla dzieci jak i również osób dorosłych. Piłki w naszej ofercie w szerokiej gamie rozmiarów i kształtów, zwykłe duże piłki, piłki orzeszki czy jeżyki. Niniejsza oferta dotyczy 1 sztuki piłki rehabilitacyjnej ARmedical w rozmiarze 65 z przeznaczeniem dla osób o wzroście 165 do 170 cm. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- piłka Armedical przeznaczona do wszechstronnego zastosowania
- połka doskonale nadaje się do ćwiczeń fizycznych i rehabilitacji
- pozwala poprawić koordynację ruchową
- działa rozluźniająco na ciało
- bardzo dobrze sprawdza się w terapii dla osób z zaburzeniami neurologicznymi
- doskonała forma rozrywki w domu, szkole, czy na zajęciach sportowych
- piłka pomocna w ćwiczeniach dla kobiet w ciąży
- ćwiczenia z piłką pozwalają pozbyć się nadprogramowych kilogramów
- może posłużyć do siedzenia, pozwala zachować odpowiednią postawę kręgosłupa
- na powierzchni posiada wypustki stymulujące receptory
- duża piłka jeż nie zawiera toksycznych związków
- powstała z bezpiecznego tworzywa 
- średnica 65 cm
- dla osób o wzroście 165-170

 

Napisz opinię
2017-07-16 16:49:49 - 

Piłka przyszła dobrze zapakowana, jest ładna wizualnie

2020-05-12 15:30:04 - 

Pilłka super na plecy jako masaz sprawdza się rewelacyjnie