Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Piłka rehabilitacyjna z wypustkami BMB-55

Piłki medyczne w naszej ofercie stanowią szeroką bazę asortymentu przeznaczonego do ćwiczeń i rehabilitacji. Posiadamy piłki o zróżnicowanej strukturze płaskie, z wypustkami, owalne, małe piłki jeżyki itp. sprzęt rehabilitacyjne. W niniejszej ofercie chcielibyśmy zaprezentować Państwu piłkę masującą jest to tzw. piłka z wypustkami na powierzchni. Ten rodzaj piłki doskonale sprawdzi się w masażu całego ciała. Wystarczy usiąść lub położyć się na piłce powoli przesuwając a wypustki na piłce spełni rolę masażera. Wypustki na całej powierzchni doskonale stymulują receptory na skórze działają pobudzająco. Jest to doskonała piłka dla osób prowadzących stresujący tryb życia, dla wszystkich, którzy potrzebują dogłębnego masażu.

Przy pomocy piłki można wykonywać szereg ćwiczeń, które mają na celu polepszyć ogólną kondycję zdrowotną. Piłka w wypustkami masującymi doskonale sprawdza się dla osób z zaburzeniami neurologicznymi. Piłka pozwala poprawić krążenie krwi. Masujące wypustki pozytywnie wpływają na stan skóry, ponieważ masaż nimi pozwala ujędrnić ciało niekiedy pozbyć się cellulitu, piłka będzie doskonałym narzędziem rzeźbiącym sylwetkę. Piłki tego typu można stosować wszechstronnie w rehabilitacji, w różnego rodzaju ćwiczeniach oraz w zabawie dla dzieci. Bardzo często piłki rehabilitacyjne wykorzystywane są jako urozmaicenie różnego rodzaju ćwiczeń w domu szkole, na siłowni. Sprawdzą się doskonale w popularnym rodzaju treningu tzw. fittball wykorzystującego elementy fitnessu w połączeniu z piłką.

Piłki powstały z bezpiecznego tworzywa wolnego od toksycznych związków, przy zakupie piłek z innych niż medyczne sklepy należy zwracać na to uwagę, ponieważ bardzo dużo taniego asortymentu zawiera niebezpieczne związki, które mogą przyczyniać się do pogorszenia stanu zdrowia zwłaszcza u dzieci. Piłki masujące jeżyki dostępne są w kilku rozmiarach do wyboru, każdy z nich dedykowany jest dla osób o określonym wzroście. Niniejsza oferta dotyczy piłki o średnicy 55 cm i została dopasowana do wzrostu 150-160 cm. W naszej ofercie posiadamy również większe rozmiary dla wyższych osób, zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- piłka z wypustkami na powierzchni
- doskonale sprawdza się jako masażer
- stosowane w rehabilitacji i ćwiczeniach 
- sprawdzi się dla osób z zaburzeniami neurologicznymi
- polecana dla osób walczących z nadwagą
- ćwiczenia z piłką wzmacniają mięśnie całego ciała
- wykorzystywana w ćwiczeniach fittball
- polecana dla osób z wadami kręgosłupa
- może służyć do siedzenia zamiast krzesła, fotela
- powstała z bezpiecznego tworzywa, materiał przyjazny dla środowiska i człowieka
- średnica 55 cm
- przeznaczona na wzrost 150 - 160 cm
- obciążenie wagowe do 250 kg

 

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Piłka rehabilitacyjna z wypustkami masującymi szerokiego zastosowania.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- wykorzystywana między innymiw terapiach układu mięśniowego, kostno-stawowego oraz schorzeń neurologicznych
- poprawia kondycję oraz koordynację ruchową
- stosowana w wielu ćwiczeniach i terapiach
- idealna również dla osób pragnących zachować sprawność i dobrą kondycję
- stosowana w chorobach mięśni, kręgosłupa, po urazach itd.
- posiada miękkie wypustki masujące pubudzające receptory
- maskymalne obciążenie 250kg

Napisz opinię
2017-07-16 16:50:18 - 

Najlepsze są wypustki. Skóra od razu jest bardziej rozluźniona

2022-01-10 11:42:32 - 

Fajny masaż dobra przyczepność