Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Podłużna piłka do ćwiczeń

Piłka orzeszek nazywana również jako piłka fasolka to specjalistyczny rodzaj piłki medycznej, który można wykorzystywać w rehabilitacji lub też ćwiczeniach fizycznych. Piłka fasolka bardzo dobrze sprawdza się w przypadku korekcji wad postawy dla dzieci i osób dorosłych. Może być również stosowana dla osób mających problemy z koordynacją ruchową, przy jej pomocy również doskonale wzmocnimy mięśnie grzbietu, rąk, nóg, czy brzucha. Polecana dla osób mających problemy z ruchomością stawów odpowiednio dobrane ćwiczenia pomogą je wzmocnić. Bardzo dobrze sprawdza się także dla pacjentów z problemami neurologicznymi. Ćwiczenia z piłką pozytywnie wpływają na cały organizm pozwalają również pozbyć się nadprogramowych kilogramów, dodatkowo usprawniają krążenie krwi.

Czym wyróżnia się ten rodzaj piłki na tle innych? Piłka fasolka została zaprojektowana tak aby jej ruch obracał się tylko w jednym kierunku, co zapewnia jej większą stabilizację niż piłki o okrągłej budowie, dzięki temu jest znacznie bardziej bezpieczna dla seniorów czy dzieci. Piłka oprócz ćwiczeń i rehabilitacji może posłużyć nam do zwykłego siedzenia przy biurku, tv. Przy jej pomocy możemy również wykonać masaż kładąc się na piłce, turlając itp. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na specjalistyczny system ABS, w który została wyposażona piłka. Ten system pozwala na powolne uwalnianie powietrza w przypadku przebicia piłki, dzięki temu nie mamy nagłego rozerwania i towarzyszącemu temu charakterystycznego głośnego huku.

Piłka rehabilitacyjna ABS PSB-50 powstała z bezpiecznego tworzywa bez dodatku lateksu jest to PVC Ecofriendly przyjazny dla człowieka i środowiska. Jest bardzo istotna informacja, ponieważ wiele tanich piłek zawiera toksyczne związki, które są niebezpieczne dla naszego zdrowia, zwłaszcza dzieci. Piłka orzeszek w tej ofercie w rozmiarze 50 x 100 cm. W naszym medycznym sklepie posiadamy szeroki wybór asortymentu w postaci piłek o zróżnicowanej strukturze, do wyboru mamy małe, duże piłki, piłki jeżyki i inny rodzaj asortymentu medycznego. Zapraszamy do obejrzenia oferty i skorzystania z zakupu. Kolor piłki srebrny, przeznaczona została na bardzo duże obciążenie wagowe wynoszące, aż 350 kg. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- piłka piłka fasolka – orzeszek
- przeznaczona do ćwiczeń i rehabilitacji
- bardzo dobra do korygowania wad postawy
- pozwala poprawić ogólną koordynację ruchową
- bardzo dobrze wzmacnia mięśnie grzbietu, brzucha,
- polecana w schorzeniach neurologicznych
- dla osób chcących zachować dobry stan zdrowia
- ćwiczenia z piłką pozwolą pozbyć się nadprogramowych kilogramów
- jej zastosowanie usprawnia krążenie krwi
- piłka z przyjaznego dla człowieka i środowiska materiału Ecofriendly
- profil piłki gwarantuje ruch tylko w jedną stronę system ABS w przypadku przebicia pozwala na powolne uchodzenie powietrza
- kolor srebrny
- max. obciążenie wagi 350 kg

Napisz opinię
2017-07-16 16:47:48 - 

Piłka ma fajny kształt, daje więcej możliwości niż okrągła wersja

2020-03-18 15:17:39 - 

Piłka jest rewelacyjna i bardzo dobrze się trzyma podłogi